Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

medycyna-estetyczna

Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 15.03.2016
Działamy na terenie największych miast w całej Polsce, gdzie w naszym salonach możemy zapewnić naszym klientom wykonanie zabiegów zarówno estetycznych a jednocześnie laserowych, które realizowane są za pośrednictwem nowoczesnego sprzętu, który pochodzi od renomowanych producentów. Naszym klientom zapewniamy między innymi takie zabiegi jak mezoterapia igłowa a także depilacja laserowa, które są wykonywane również w sposób bezpieczny a także dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 03.04.2016
W ramach oferty naszego warszawskiego gabinetu zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości zabiegi kosmetologiczne i estetyczne realizowane przy zastosowaniu najwyższej jakości lasera diodowego, który jest zaawansowanym urządzeniem opartym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, co pozwala nam zapewnić  między innymi wykonywane depilacji laserowej w sposób, który ogranicza odczuwany ból a jednocześnie pozwala na uzyskanie oczekiwanych przez naszych klientów efektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 27.03.2016
W ramach oferty naszego centrum medycznego działającego na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi medyczne. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową opiekę medyczną realizowaną z wykorzystaniem szeregu badań zarówno kontrolnych oraz diagnostycznych, które realizowane są w naszym nowoczesnym centrum diagnostycznym, w którym zapewniamy między innymi wykonanie szczegółowych badań laboratoryjnych czy badań USG. Zapraszamy od odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą!

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.