Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

zabiegi-pielegnacyjne

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 25.03.2016
 
Brak obrazka

Laser DeLux

Dodano: 06.06.2016
Specjalizujemy się w realizowaniu wysokiej jakości zabiegów kosmetologicznych zarówno dla mężczyzn jak też kobiet. Dysponujemy salonami działającymi w największych miastach Polski, gdzie zapewniamy kompleksowe usługi oraz zabiegi realizowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanego sprzętu. Zapewniam między innymi wykonanie takich zabiegów jak depilacja laserowe, kriolipoliza, mezoterapia igłowa, usuwanie blizn czy rozstępów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej!
Więcej o firmie: Depilacja laserowa

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.