Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Sprawdzone modele kamer CCTV - sklep ASD

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż. ASD oferuje profesjonalne i wysokiej jakości urządzenia do systemów monitoringu. Zapewniają one najlepsze funkcjonowanie telewizji przemysłowej co pozwala na świetną kontrolę. Oferowane przez nas produkty to najwyższa półka jakościowa. Wybierając nasze produkty i usługi wybierać specjalistów, którzy wiedzą jak zadbać o Wasze codzienne bezpieczeństwo.

Kamery CCTV

Do czego można wykorzystać monitoring? Przede wszystkim do tego, aby zapobiec wielu niepotrzebnym rozbojom, kradzieżom czy włamaniom. 

Kamery przemysłowe zatem, stosowane w wielu różnego rodzaju przedsiębiorstwach, instytucjach, firmach czy też nawet w domach prywatnych, mają spełniać przede wszystkim zadanie prewencyjne. Mają zniechęcać potencjalnych włamywaczy czy złodziei. Jeśli natomiast już coś się wydarzy, powinny najlepiej jak to tylko możliwe zapisać obraz i utrwalić wygląd sprawcy jakiegoś wykroczenia. 

ASD Systemy Zabezpieczeń to firma, która prezentuje najlepsze dostępne na rynku kamery przemysłowe – możemy zapewnić, że z oferowanym przez nas sprzętem, będziecie czuli się bezpiecznie zawsze. Nie tylko w dzień, ale też i w nocy. 

Strona internetowa: www.asd.pl/kamery-cctv

Mamy duże doświadczenie, a przede wszystkim znamy się na rzeczy. Jesteśmy grupą nieprzypadkowych profesjonalistów, dlatego zaufanie to rzecz, którą obdarzają nas wszyscy klienci. 

Działamy racjonalnie, skutecznie i jednocześnie gwarantujemy bezpieczeństwo.
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...