Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Urządzenia do systemu CCTV - Asd.pl

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż. ASD oferuje profesjonalne i wysokiej jakości urządzenia do systemów monitoringu. Zapewniają one najlepsze funkcjonowanie telewizji przemysłowej co pozwala na świetną kontrolę. Oferowane przez nas produkty to najwyższa półka jakościowa. Wybierając nasze produkty i usługi wybierać specjalistów, którzy wiedzą jak zadbać o Wasze codzienne bezpieczeństwo.

Systemy CCTV

Urządzenia jakie wchodzą w skład naszych systemów cctv to przede wszystkim kamery, monitory i szereg dodatków, co tworzy doskonałe zabezpieczenie szczególnie przed wandalizmem i kradzieżą. Kamera uchwycą wyraźny obraz, monitor go prezentuje, a pozostałe urządzenia dokonują zapisu, tak aby można było odtworzyć go w dowolnym czasie i miejscu wedle potrzeby. 

Ponieważ zajmujemy się sprzedażą systemów cctv od bardzo dawna, a nasza firma powstała z pasji do elektroniki, mamy starannie dobrany asortyment, a w jego składzie znajdują się nowoczesne i wysoce wyspecjalizowane systemy cctv, niezastąpione wśród urządzeń zabezpieczających. 

Co prawda podobne kamery, monitory i całe systemy tego rodzaju oferuje wiele innych firm, aczkolwiek z naszym zaangażowaniem w pracę, jesteśmy wstanie zapewnić klientom zdecydowanie więcej niż ktokolwiek inny. Profesjonalne urządzenia, fachowe doradztwo, montaż i serwis, a przy tym pełen zaangażowanie dla usatysfakcjonowania klienta.

http://www.asd.pl/systemy-cctv
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...