Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Systemy kontroli dostępu i dso - Alarmy ASD

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów kontroli dostępu, systemów telewizji przemysłowej, sygnalizacji włamania i napadu oraz sygnalizacji pożarowej. Mamy w ofercie ponadto urządzenia do systemów okablowania strukturalnego oraz systemów nagłaśniających i konferencyjnych. Warto nam zaufać, ponieważ mamy doświadczenie oraz kompetencje potwierdzone koncesją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, licencjami pracowników oraz nagrodami.

Systemy DSO

ASD to specjaliści od różnego rodzaju systemów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno specjalistyczny sprzęt do takich systemów jak telewizja przemysłowa jak i kontrola dostępu jak również znajdziecie usługi obejmujące projektowanie tego typu systemów oraz ich montaż i serwis. 

Działamy w branży od 1991 roku i współpracujemy z wieloma klientami wśród których są firmy instalatorskie oraz klienci indywidualni. 

ASD współpracuje także z klientami korporacyjnymi. Dla naszych klientów mamy chociażby systemy dso. Pod tym skrótem kryje się dźwiękowy system ostrzegania, który jest oparty o sieć czujek i mikrofonów. Taki system alarmowy opiera swoje działanie o wyraźnie i jednoznaczne sygnały dźwiękowe spełniające funkcję alarmową. Pozwala to na efektywne ostrzeganie osób znajdujących się w budynku. Montaż takich systemów jest prosty i pozwalają one na szybką reakcję i znaczne zwiększenie bezpieczeństwa.

Systemy dso to tylko jeden z przykładów systemów, które możecie znaleźć w ofercie naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas efektywne propozycje dla siebie.

Sprawdź w naszym sklepie keategorie Systemy dso.
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 35"

Jak dojechać do firmy Asd?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...