Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wyjątkowa oferta dla dzieci w hotelu Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od plaży. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje, apartamenty, restauracja, centrum fitness, spa, sale konferencyjne oraz liczne pomieszczenia stanowiące rozrywkę i rekreację. Hotel zapewnia okazjonalne atrakcje cenowe i oferty specjalne. Obiekt dostępny jest przez cały rok. Oferuje długie i krótkie pobyty w miłej i domowej atmosferze.

Hotel przyjazny dzieciom

Pragniemy Państwa zainteresować ofertą naszego hotelu, dedykowanego także najmłodszym turystom. Oferujemy bardzo konkurencyjne warunki przyjęcia dzieci. Oto kilka cech, które przekonają Państwa do nawiązania współpracy z hotelem Astor.

Po pierwsze niskie ceny, po drugie szereg atrakcji rozrywkowych, a po trzecie rekomendacje branżowe, np. „Dziecko w podróży”. Państwa potomstwo jest u nas bezpieczne, czuje się dobrze, może zintegrować się z rówieśnikami. W hotelu znajduje się strefa rozrywkowa. Dzieci mogą odwiedzić z rodzicami basen, siłownię, korty tenisowe, pograć w kręgle lub bilard.

Posiadamy kwalifikacje w planowaniu ciekawych animacji, warsztatów z nagrodami. Trzydzieści sześć apartamentów junior, wyposażonych w bezprzewodowy internet, lodówki, wygodne łóżka oraz inne codzienne akcesoria sprawią, że pobyt w hotelu Astor, w Jastrzębiej Górze stanie się niezapomniany, tani, a do tego fachowo zarządzany. Hotel przyjazny dziecku to jedno z lepszych rozwiązań urlopowych. Prosimy o wykorzystanie tego potencjału.

 

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru...