Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Prezentacja oferty hotelu Astor z basenem

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od plaży. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje, apartamenty, restauracja, centrum fitness, spa, sale konferencyjne oraz liczne pomieszczenia stanowiące rozrywkę i rekreację. Hotel zapewnia okazjonalne atrakcje cenowe i oferty specjalne. Obiekt dostępny jest przez cały rok. Oferuje długie i krótkie pobyty w miłej i domowej atmosferze.

Hotel z basenem na morzem

Wspieramy wszystkich klientów poszukujących najlepszego standardu wypoczynkowego. Nasz hotel z basenem nad morzem to wybór dla wymagających osób. Posiadamy bowiem strefę SPA, restaurację prowadzoną przez lokalnych szefów kuchni.

W cenie pobytu otrzymujecie Państwo dostęp do basenu, sauny, siłowni, kortów tenisowych, itp. Wszystkie pokoje są zadbane, mają dostęp do bezprzewodowego internetu i niezbędne do życia sprzęty kuchenne i higieniczne. Bardzo dobrze poczują się u nas dzieci, ze względu na liczne udogodnienia, plac zabaw, strefę gier komputerowych. Nasz przewodnik po hotelu pozwoli Państwu błyskawicznie wytypować najlepszą dla siebie opcję w ofercie z zakresu standardowego lub promocyjnego. Jeżeli chcecie Państwo zorganizować rodzinne wakacje w przyjemnej atmosferze lub zaawansowane konferencje zapraszamy do hotelu Astor.

Nasz kompleks hotelowy przyjmuje gości cały rok, a duża ilość pokoi pozwala ustalić błyskawicznie dowolny termin rezerwacji. Czekamy teraz na Państwa decyzję i oczywiście przyjazd.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą centrum fitness, zlokalizowanego w hotelu Astor: http://www.astorhotel.pl/dzieci/

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru...