Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Doskonała oferta wakacji dla całej rodziny w hotelu Astor

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od plaży. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje, apartamenty, restauracja, centrum fitness, spa, sale konferencyjne oraz liczne pomieszczenia stanowiące rozrywkę i rekreację. Hotel zapewnia okazjonalne atrakcje cenowe i oferty specjalne. Obiekt dostępny jest przez cały rok. Oferuje długie i krótkie pobyty w miłej i domowej atmosferze.

Rodzinne wakacje z dzieckiem

Astor to hotel, który otwiera swoje podwoje na gości z całej Polski. Położony jest w Jastrzębiej Górze czyli jednym z najciekawszych letnich kurortów nad Morzem Bałtyckim. Wyróżnia go znakomita lokalizacja (raptem 100 metrów od morza) oraz wysoka jakość obsługi i gościny. Jesteśmy szczególnie przystosowani do przyjmowania całych rodzin. Rodzinne wakacje razem z nami do duża przyjemność.

Wynika to nie tylko stąd, że mamy komfortowe pokoje. Hotel Astor to atrakcje dla maluchów i dorosłych. Dla maluchów mamy krainę zabawy i plac zabaw. Jedna znajduje się w środku a druga na zewnątrz. Oprócz tego przygotowaliśmy dla dorosłych spa i fitness. Warto również wspomnieć o naszej restauracji serwującej smaczne i okoliczne potrawy.

Hotel Astor to przyjazna atmosfera i świetna baza wylotowa. Możecie stąd zwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne. Trzeba również wspomnieć o tym, że Astor zapewnia swoim gościom wszelkie udogodnienia na zamówienie. Wybierając nas wybieracie miejsce, gdzie będziecie się świetne czuć i znakomicie wypoczniecie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyjątkowej oferty rodzinnych wakacji w Astor Hotel (http://www.astorhotel.pl/wakacje-nad-morzem/).

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru...