Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Atrakcyjna oferta organizacji konferencji

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od plaży. Na terenie hotelu znajdują się komfortowe pokoje, apartamenty, restauracja, centrum fitness, spa, sale konferencyjne oraz liczne pomieszczenia stanowiące rozrywkę i rekreację. Hotel zapewnia okazjonalne atrakcje cenowe i oferty specjalne. Obiekt dostępny jest przez cały rok. Oferuje długie i krótkie pobyty w miłej i domowej atmosferze.

Konferencje nad morzem

Hotele bardzo często goszczą klientów biznesowych, pomagając im w organizowaniu konferencji, szkoleń, imprez firmowych. Akurat konferencje nad morzem w wydaniu hotelu Astor to pewność profesjonalizmu. Dlaczego? Po pierwsze sugerujemy wynajęcie sal w układzie teatralnym, bankietowym i szkolnym mogących zmieścić setki osób. Mamy sale o zróżnicowanym metrażu. Dzięki temu da się zaplanować kameralne spotkania w cichej atmosferze.

Do tego zawsze zapewniamy podłączenie do internetu, wyżywienie, a także szereg rozrywek, mających wpływ na integrację uczestników konferencji. Sale większe można podzielić na mniejsze, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. W każdej sali konferencyjnej zobaczycie Państwo sprzęt multimedialny, służący do realizacji najbardziej skomplikowanych prezentacji.

Zapraszamy do Jastrzębiej Góry, do hotelu z basenem, SPA, siłownią i fantastyczną obsługą. Spotkania biznesowe, konferencje, a także targi czy bankiety to u nas sama przyjemność. Warto wykorzystać ten potencjał.

Zapraszamy do zapoznania się z najlepszą ofertą organizacji konferencji w nadmorskim hotelu: http://www.astorhotel.pl/.

Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru...