Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Biznes

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 23.06.2016
Warto zapoznać się z ofertą firmy HR Partners, jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się podnoszeniem kwalifikacji Państwa pracowników oraz przeprowadzi skuteczny proces rekrutacji pracowników. Specjalizujemy się w profesjonalnym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Nasze zespoły pracowników miały okazję pracować z największymi firmami i instytucjami w kraju. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty na firmowej stronie internetowej HR Partners!
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 15.10.2015

Zdobędziesz wszystko, na czym Ci zależy, o ile pozwolisz sobie na to. Pozbędziesz się ograniczeń, jakie w Tobie drzemią, jeśli zaufasz sobie. To wcale nie jest ani takie proste, ani takie oczywiste. Zaufania do siebie, zgody na siebie trzeba się nauczyć, jak wielu innych umiejętności. Trening komunikacji wewnętrzej jest możliwy dzięki aplikacji Imigomo.com. Możliwości życiowe zależą głównie od Ciebie. Dzięki technikom relaksacyjnym i medytacyjnym zawartym na Imigomo.com, skierujesz swoje życie na właściwe tory.