Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Budownictwo

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych. Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą hybrydowe kominki na drewno i pellet. Są to innowacyjne urządzenia spełniające unijne wymagania co do emisji spalin.

Nasza oferta

Produkujemy przyjazne środowisku hybrydowe kominki na drewno i pellet. Ponadto sprzedajemy materiały budowlane i kotły centralnego ogrzewania. Zajmujemy się również dystrybucją drewna i pelletu na terenie całej Polski.
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się w kompleksowej budowie hal przemysłowych, usługowych, sportowych, magazynowych, tych przeznaczonych dla rolnictwa i chłodni. A przy tym świadczy szereg dodatkowych usług, jak chociażby pomoc w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych dla celów realizacji projektów inwestycyjnych. Firma w pracy wykorzystuje nowoczesne systemy budowy i zatrudnia doświadczonych pracowników.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych. Wykorzystujemy materiały renomowanych producentów. Współpracowaliśmy przy największych projektach budowlanych w kraju i za granicą. Dbamy o impregnację i wyposażenie posadzek w warstwy izolacyjne. Naprawiamy także posadzki, a profesjonalna sztuka budowlana nie jest nam obca. Z tego powodu zapewniamy terminowość w każdych warunkach zlecenia.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie poszczególnych zamówień w krótkim czasie. Posiadamy również szeroki zakres wykładzin zarówno dywanowych a także specjalistycznych. Wszystkie wykładziny dostępne są w szerokim zakresie kolorów oraz wzornictwa a także mogą być dopasowane w zakresie wyglądu indywidualnie do oczekiwań naszych klientów.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej firmie możemy zapewnić wykonanie między innymi odwodnień, kontrolowanie wód gruntowych, wiercenia studni czy odwiertów badawczych. Jednocześnie posiadamy nowoczesny sprzęt, co pozwala nam na wykonanie poszczególnych usług zarówno rzetelnie a także terminowo zarówno na terenie kraju jak też poza granicami kraju.