Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Coldrex

Brak obrazka

liki24.pl

Dodano: 09.05.2021
Liki24 to ukraiński portal internetowy, który specjalizuje się w analizowaniu cen oraz dostępności produktów farmaceutycznych oraz w dowozie najbardziej korzystnych cenowo leków do mieszkania klienta. Funkcjonujący na rynku od 2007 roku portal jest dostępny również w Polsce od lipca 2020 r. - liki24.pl sprawdza i porównuje między sobą ceny leków z 1000 warszawskich aptek. Anton Avrinsky, szef i założyciel Liki24 myśli o dalszym rozwoju działalności. Firma otrzymywała finansowanie m.in. z polskiego kapitału za pośrednictwem Horizon Capital.
Więcej o firmie: Coldrex

Coldrex

W sytuacji, kiedy pojawiają się pierwsze symptomy przeziębienia lub grypy, najważniejszą sprawą staje się walka z dolegliwościami, które zaczynają uprzykrzać nam życie. Jest to odpowiedni moment, by sięgnąć po Coldrex – skuteczny lek w tego typu objawach. Posiada on maksymalną dawkę paracetamolu, dostępną bez recepty, dzięki czemu szybko staniesz na nogi i wrócisz z zapałem do stałych zajęć.

Dlaczego paracetamol jest tak ważnym składnikiem leku Coldrex? Ponieważ jest szybki w działaniu, a przy tym bardzo dobrze wchłaniany przez organizm. Po około 30 minutach osiąga maksymalne stężenie we krwi, a jego działanie utrzymuje się do 4 godzin.

Coldrex zwalcza skutecznie bóle głowy, dreszcze, katar, gorączkę, mokry kaszel, bóle kostne, bóle mięśniowe oraz ból gardła. Dzięki niemu pozbędziesz się dokuczliwych objawów choroby i szybko wrócisz do formy.

Coldrex występuje w formie saszetek i tabletek. W zależności od upodobań możesz wybrać Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym. Coldrex MucoGrip w saszetkach. Coldrex Junior C dla dzieci oraz Coldrex MaxGrip w tabletkach

Liki24 sp. z o.o.
Adres:
ul. Rondo ONZ 1
WWW:
Miasto:
Warszawa

Jak dojechać do firmy liki24.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 05.07.2019
Salvemedica to klinika znajdująca się zarówno w Łodzi. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną z wielu różnych kategorii zdrowia. Przykładowe usługi, które realizuje Salvemedica, dotyczą...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 25.03.2016
 
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 09.07.2015
Witamina D jest bardzo niedoceniana, dlatego nawet 95% ludzi w Europie ma jej niedobór. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pracę mięśni. Oznacza to, że nasze...
Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 22.07.2015
Firma Takeda Pharma Sp. z o.o. ma do zaoferowania w kompleksowej ofercie leków także środek niwelujący trądzik pospolity. Jest to żel Benzacne, w którym znajduje się nadtlenek benzoilu. Ta...

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.