Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Luksus i nowoczesność od Deante - Stylowa armatura

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w ofercie naszej firmy liczą Państwo na wysoki standard usług i najwyższą jakość produktów. Z czego to wynika? Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam szybko dostarczać naszym klientom nasze produkty a także oferować profesjonalny serwis gwarancyjny w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju.

Armatura

Ważnym sprzętem łazienkowym jest już umywalka. Aby jednak mogła pozytywnie wpływać na wystrój całego pomieszczenia, to warto jest zdecydować się na umywalki nablatowe. Z jakiego powodu? Po pierwsze oferta naszej firmy prezentuje umywalki, które posiadają ciekawe wykonanie, wzór. Są w stanie stworzyć w naszej łazience odrobinę luksusu i nowoczesności. Dodatkowo projektanci urządzeń łazienkowych dbają o ich funkcjonalność. Takie wyposażenie w naszej łazience będzie mogło sprawić, że atmosfera w niej będzie prezentować się na wyższym poziomie. 

Sprawdź nas! Oferta armatury Deante

Naszą ofertę cechuje bogactwo kształtów, materiałów i rozmiarów, z których zostały wykonane. To powoduje, że nasze umywalki dostosowują się do każdego pomieszczenia. Zainteresowanie wzbudza także armatura łazienkowa Deante, która musi być zastosowana w takich pomieszczenia. Nasi projektanci zapewniają doradztwo na wysokim poziomie. Oferują także przygotowanie dla klientów indywidualnych projektów kuchni i łazienki. Uwzględniając potrzeby i wymagania danego pomieszczenie dostosowują do niego najlepsza ofertę wyposażenia.
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...