Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

 • 2018-08-02

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Smmash? Spodenki mma

 • 2018-08-01

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Smmash Rashguard

 • 2018-07-31

  Najnowsza propozycja firmy Smmash Odzież crossfit

 • 2018-08-03

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Smmash? MMA Sklep

 • 2018-08-04

  Zobacz ciekawą ofertę Smmash Sklep crossfit

Baterie łazienkowe i umywalkowe - Firma Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w ofercie naszej firmy liczą Państwo na wysoki standard usług i najwyższą jakość produktów. Z czego to wynika? Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam szybko dostarczać naszym klientom nasze produkty a także oferować profesjonalny serwis gwarancyjny w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju.

Baterie łazienkowe

Synonim wysokiej jakości produktów zapewniający wyposażenie do łazienek i kuchni to Deante. Ceniona na każdym kroku przez polskich i zagranicznych klientów. Posiadająca doświadczenie w branży i wykorzystująca co dzień swoje umiejętności do zachowania norm i standardów produkcji wszelkich grup asortymentowych. Deante posiada certyfikat ISO świadczący o najwyższym poziomie jakości produktów. Podejmująca działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości.

Deante to firma, która prowadzi działalność od wielu lat i zdobyła poparcie wśród wielu klientów. Swoim klientom zapewnia baterie kuchenne, które posiadają zastosowanie do wszelkiego rodzaju kuchni. Są przygotowane zarówno baterie do kuchni większej, mniejsze, staromodnej, nowoczesnej. Podobne zastosowanie posiadają baterie do łazienki, które ukazane są w szerokim asortymencie.

To pozwala poszerzyć zainteresowanie produktów wśród klientów, którzy posiadają różne zainteresowania. Dzięki naszej firmie są w stanie przygotować wnętrze takich pomieszczeń, jak kuchnia i łazienka.
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Mybohome

Mybohome

Dodano: 19.05.2018
Każdy z nas pragnie, aby nasz dom był przytulny i pełen oryginalności. Do tego celu dekorujemy go różnego rodzaju dodatkami i przedmiotami, które mają poprawić wystrój wnętrza. Jednym ze...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....