Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Zlewozmywaki granitowe - Deante.pl

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w ofercie naszej firmy liczą Państwo na wysoki standard usług i najwyższą jakość produktów. Z czego to wynika? Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam szybko dostarczać naszym klientom nasze produkty a także oferować profesjonalny serwis gwarancyjny w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju.

Zlewozmywaki granitowe

Marka Deante projektuje innowacyjne zlewozmywaki granitowe przeciwstawiające się wysokiej temperaturze, uszkodzeniom mechanicznym, a także plamom. Wdrożyliśmy zlewozmywaki granitowe w gamie pięciu kolorów, bardzo naturalnych i pasujących do każdego wnętrza. Nie ma też problemów z zachowaniem ciągłości ich eksploatacji, ponieważ udostępniamy dziesięcioletnią gwarancję. 

Wspieramy zakup dokładnym opisem technicznym, a także sprzedażą akcesoriów dedykowanych zlewozmywakom. Mamy duże doświadczenie w prezentacji zlewozmywaków wpuszczonych w blat. Ich konfiguracja następuje zgodnie z Państwa życzeniem. Wzornictwo produktu jest niepowtarzalne. Tworzone przez najlepszych branżowych specjalistów na bazie światowych trendów aranżacji kuchni. Dodajemy do nich korki automatyczne z pełnym zestawem odpływu. 

Stawiamy na minimalizm i czystość. Na powierzchni zlewozmywaków nie rozwiną się na pewno żadne bakterie, dzięki zastosowaniu w nich powłoki antyseptycznej. Profesjonalne wyposażenie wnętrza jest już w Państwa zasięgu.

WWW: Oferta zlewozmywaków granitowych
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....