Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Zlewozmywaki stalowe - sprawdź ofertę Deante

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w ofercie naszej firmy liczą Państwo na wysoki standard usług i najwyższą jakość produktów. Z czego to wynika? Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam szybko dostarczać naszym klientom nasze produkty a także oferować profesjonalny serwis gwarancyjny w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju.

Zlewy stalowe

Kupując w marce Deante zlewozmywaki stalowe uzyskacie Państwo nie tylko fantastyczny styl wykończenia kuchennego wnętrza, ale zrozumiecie też, czym jest prawdziwa funkcjonalność. Po pierwsze do zmywaków dostarczamy zazwyczaj ociekacz (istnieją też opcje bez niego), wygodną deskę wykonaną ze szkła hartowanego najwyższej klasy, dopasowaną idealnie do wymiarów zlewozmywaka, aby wpłynąć na oszczędność miejsca. 

Zlewozmywaki bez ociekaczy polecamy właścicielom niewielkich kuchni, gdzie liczy się optymalizacja przestrzeni. Klasyczne, prostokątne lub ciekawe okrągłe wersje komór, w głębokim formacie, łatwość montażu, niska cena to zalety współpracy z marką Deante, działającej w tym obszarze sprzedażowym od ponad dwudziestu lat. Szlachetna stal jest po prostu niezniszczalna, a precyzyjne wykończenie krawędzi zapewnia bezpieczeństwo nawet najmłodszym domownikom. 

Zachęcamy do odkrywania zlewozmywaków stalowych naszej marki, ponieważ wiemy, co się sprawdza w nowoczesnej kuchni. Potwierdza to wolumen corocznej sprzedaży (ponad milion produktów trafiających do klientów).

deante.pl/pl/Zlewozmywaki-Stalowe
Deante
Adres:
Kościuszki 3
WWW:
Kod:
90-418
E-mail:
help@desk.deante.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 638 30 00
Fax:
42 638 30 80
GPS     N: 51° 46' 10"     E: 19° 27' 11"

Jak dojechać do firmy Deante?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...