Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Energia odnawialna

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym etapem prac i kontrolowania go. Działamy na rynku już od wielu lat, współpracując z dziesiątkami klientów, którzy odkryli potencjał drzemiący w odnawialnych źródłach energii. Naszym strategicznym partnerem jest ponadto firma IBC Solar, która posiada bogate, międzynarodowe doświadczenie. Wszystko to sprawia, że z naszych zadań wywiązujemy się znakomicie. Sprawdźcie nas.