Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Irlandia - Przesyłki i paczki kurierskie - Eurospedycja

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 13.10.2017
W Eurospedycja od 2008 roku świadczymy usługi spedycyjne na terenie całej Europy. Skupiamy się głównie na obsłudze UK oraz Irlandii, ale także jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych krajach, aby szybko, bezpiecznie i tanio dowieźć paczki na miejsce. Nasza oferta włącza głównie przesyłki kurierskie standardowe, przewozy niestandardowe – przewozy palet, mebli, aut, skuterów, rowerów, motocykli, a także organizację przeprowadzek do UK, Irlandii i Niemiec. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z nią bliżej!

Irlandia - Przesyłki kurierskie

Praca w Irlandii nie oznacza zerwania kontaktu z Polską. Jeśli chcesz przesłać paczki z Irlandii to potrzebujesz profesjonalnego spedytora, który zrobi to szybko i bezpiecznie. Takie usługi zapewni Ci firma Eurospedycja. 

Mamy doświadczenie i kompetencje, które pozwalają nam na dostarczanie paczek w ciągu 5-7 dni roboczych. Robimy to w oparciu o system „od drzwi do drzwi”. Zapewnia on wygodę nadającego i odbiorcy, a także bezpieczeństwo. 

Dodatkowo, oferujemy śledzenie położenia paczki z pomocą naszej strony internetowej, na której możesz również złożyć zamówienie w całości. 

Nasze usługi powstały po to, aby ułatwiać przesyłanie paczek nie tylko z Irlandii ale również z i do innych krajów Europy. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości takich jak zaufanie i nowoczesnej flocie i systemowi pracy gwarantujemy usługi z najwyższej półki. Przy tym są one oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami to nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z ofertą - Paczki z Irlandii.
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 18° 3' 51"     E: 52° 59' 54"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 04.08.2018
Działamy na rynku transportu osób, gdzie flota nowoczesnych samochodów, które posiadamy jako doświadczona firma na rynku transportowym pozwala nam zapewnić zarówno usługi wykonywane w sposób...
Brak obrazka

Licki

Dodano: 26.06.2014
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom...

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy...