Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

 • 2017-12-07

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Metalurgia S.A.? Gwoździe ciesielskie

 • 2017-10-17

  Nowa propozycja firmy Metalurgia S.A. Drut czarny

 • 2017-12-17

  Czy zapoznałeś się już z nową ofertą firmy Metalurgia S.A.? Drut goły

 • 2017-11-24

  Poznaj najnowszą propozycję firmy Landcar Części Kia

 • 2017-08-07

  Czy znasz już nową propozycję firmy Sembella? Poduszki ortopedyczne

Irlandia - Przesyłki i paczki kurierskie - Eurospedycja

Strona Eurospedycja

Eurospedycja

Dodano: 13.10.2017
W Eurospedycja od 2008 roku świadczymy usługi spedycyjne na terenie całej Europy. Skupiamy się głównie na obsłudze UK oraz Irlandii, ale także jesteśmy do Państwa dyspozycji w innych krajach, aby szybko, bezpiecznie i tanio dowieźć paczki na miejsce. Nasza oferta włącza głównie przesyłki kurierskie standardowe, przewozy niestandardowe – przewozy palet, mebli, aut, skuterów, rowerów, motocykli, a także organizację przeprowadzek do UK, Irlandii i Niemiec. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z nią bliżej!

Irlandia - Przesyłki kurierskie

Praca w Irlandii nie oznacza zerwania kontaktu z Polską. Jeśli chcesz przesłać paczki z Irlandii to potrzebujesz profesjonalnego spedytora, który zrobi to szybko i bezpiecznie. Takie usługi zapewni Ci firma Eurospedycja. 

Mamy doświadczenie i kompetencje, które pozwalają nam na dostarczanie paczek w ciągu 5-7 dni roboczych. Robimy to w oparciu o system „od drzwi do drzwi”. Zapewnia on wygodę nadającego i odbiorcy, a także bezpieczeństwo. 

Dodatkowo, oferujemy śledzenie położenia paczki z pomocą naszej strony internetowej, na której możesz również złożyć zamówienie w całości. 

Nasze usługi powstały po to, aby ułatwiać przesyłanie paczek nie tylko z Irlandii ale również z i do innych krajów Europy. Dzięki połączeniu tradycyjnych wartości takich jak zaufanie i nowoczesnej flocie i systemowi pracy gwarantujemy usługi z najwyższej półki. Przy tym są one oferowane w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeśli zależy Ci na współpracy z profesjonalistami to nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z ofertą - Paczki z Irlandii.
Adres:
Jaśminowa 7
WWW:
Kod:
86-060
E-mail:
info@eurospedycja.com
Miasto:
Prądocin
Telefon:
800 909 432
Tel. kom.:
+48 523 358 604
GPS     N: 52° 59' 54"     E: 18° 3' 51"

Jak dojechać do firmy Eurospedycja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty
Brak obrazka

Run

Dodano: 03.10.2015
W ramach naszej oferty zapewniamy usług przeprowadzek, które realizujemy zarówno na polskim rynku jak też w ramach międzynarodowych usług od wielu lat. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne...
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 12.04.2017
Działamy na rynku sprzedaży samochodów, co w naszej firmie realizujemy jako autoryzowany sprzedawca samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które dotyczy między innymi...
Brak obrazka

Licki

Dodano: 26.06.2014
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje...