Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Zdaj egzamin na prawo jazdy

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom konkurencyjne ceny, świetny dojazd oraz najefektywniejsze metody dydaktyczne. W naszej szkole zajęcia praktyczne rozpoczynają się już o 7, co pozwoli na łatwe dopasowanie ich do Twojego grafika. Auto Szkoła Extreme to elastyczność oraz gwarancja pomyślnego zdania egzaminu. Jesteśmy szkołą z największą zdawalnością egzaminów Łodzi. Jeśli zależy Ci na efektywności w miłej atmosferze to wybierz nas.

Nauka jazdy (Łódź)

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące realizowania dla naszych klientów nauki jazdy. Posiadamy odpowiednie warunki do realizowania poszczególnych kursów nauki jazdy. 

W naszej szkole nauki jazdy, która działa na terenie Łodzi zapewniamy naszym kursantom naukę w nowoczesnych salach, które są odpowiednio dopasowane do realizowania nauki. Prowadzimy zarówno kursy teoretyczne jak też praktyczne, które pozwalają na naukę jazdy na różnych rodzajach samochodów. Podczas nauki jazdy praktycznej zapewniamy między innymi naukę ekonomicznej jazdy. Jednocześnie nauka jazdy łódź w naszej szkole prowadzone jest w komfortowej atmosferze. 

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały, które pozwalają na przygotowanie  się do zdania egzaminu określonej kategorii. Jednocześnie w naszej firmie posiadamy doświadczonych instruktorów, co również pozwala nam zapewnić dopasowanie poszczególnych elementów oraz etapów nauki do możliwości naszych kursantów. Kursy prowadzone są również w dogodnych godzinach. 

 http://www.extreme.lodz.pl/kursy-prawa-jazdy-nauka-jazdy-lodz

Auto szkoła Extreme
Adres:
Prezydenta Gabriela Narutowicza 37
WWW:
Kod:
90-125
E-mail:
autoszkola@extreme.lodz.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 633 33 11
Szkoła nauki jazdy, Samochód, Auto szkoła, Szkolenia kierowców
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 17"

Jak dojechać do firmy Auto szkoła Extreme?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 12.04.2017
Działamy na rynku sprzedaży samochodów, co w naszej firmie realizujemy jako autoryzowany sprzedawca samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które dotyczy między innymi...
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy...

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski-Cichy to firma, która stanowi gwarancję jakości i profesjonalizmu w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalnością jest sprzedaż samochodów, którą prowadzimy w 19 autoryzowanych...
Więcej o firmie: Dealer samochodów