Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Zdaj pomyślnie prawo jazdy kat. B

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom konkurencyjne ceny, świetny dojazd oraz najefektywniejsze metody dydaktyczne. W naszej szkole zajęcia praktyczne rozpoczynają się już o 7, co pozwoli na łatwe dopasowanie ich do Twojego grafika. Auto Szkoła Extreme to elastyczność oraz gwarancja pomyślnego zdania egzaminu. Jesteśmy szkołą z największą zdawalnością egzaminów Łodzi. Jeśli zależy Ci na efektywności w miłej atmosferze to wybierz nas.

Prawo jazdy (Łódź)

W ramach oferty naszej szkoły nauki jazdy, która działa na terenie Łodzi jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom merytoryczny realizowania poszczególnych kursów. 

Jednocześnie naszym klientom zapewniamy również naukę realizowania poszczególnych kursów również przez zespół doświadczonych instruktorów. Oferujemy naszym klientom również doskonale warunki do realizowania poszczególnych kursów, które między innymi odbywają się w nowoczesnych salach dydaktycznych, które pozwalają na korzystanie z nowoczesnego sprzętu. 

Jednocześnie zapewniamy również wszystkie niezbędne materiały do nauki, które są zarówno w wersji papierowej a także w formie multimedialnej. W naszej łódzkiej szkole zapewniamy również kursy, które pozwalają uzyskać prawo jazdy łódź. Zapewniamy również takie godziny realizowania poszczególnych kursów, które są maksymalnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów. 

W ten sposób możliwe jest zapewnienie naszym klientom możliwość wygodnego dopasowania zarówno czasu a jednocześnie miejsca realizowania poszczególnych kursów, które pozwalają na przygotowanie się do egzaminów.

http://www.extreme.lodz.pl/prawo-jazdy-lodz
Auto szkoła Extreme
Adres:
Prezydenta Gabriela Narutowicza 37
WWW:
Kod:
90-125
E-mail:
autoszkola@extreme.lodz.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 633 33 11
Szkoła nauki jazdy, Samochód, Auto szkoła, Szkolenia kierowców
GPS     N: 19° 28' 3"     E: 51° 46' 17"

Jak dojechać do firmy Auto szkoła Extreme?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy...

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 04.08.2018
Działamy na rynku transportu osób, gdzie flota nowoczesnych samochodów, które posiadamy jako doświadczona firma na rynku transportowym pozwala nam zapewnić zarówno usługi wykonywane w sposób...
Strona Licki

Licki

Dodano: 22.05.2021
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty