Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Farmaceutyka

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 22.07.2015
Firma Takeda Pharma Sp. z o.o. ma do zaoferowania w kompleksowej ofercie leków także środek niwelujący trądzik pospolity. Jest to żel Benzacne, w którym znajduje się nadtlenek benzoilu. Ta substancja aktywna działa na skórę, dostając się w jej głąb dzięki czemu jest tak skuteczna. Z dokładnym opisem leku można zapoznać się na witrynie producenta widniejącej pod adresem benzacne.pl. Tam znajdzie się informacje odnośnie działania tego środka, co jest przydatne dla osób walczących z trądzikiem. 
Brak obrazka

liki24.pl

Dodano: 09.05.2021
Liki24 to ukraiński portal internetowy, który specjalizuje się w analizowaniu cen oraz dostępności produktów farmaceutycznych oraz w dowozie najbardziej korzystnych cenowo leków do mieszkania klienta. Funkcjonujący na rynku od 2007 roku portal jest dostępny również w Polsce od lipca 2020 r. - liki24.pl sprawdza i porównuje między sobą ceny leków z 1000 warszawskich aptek. Anton Avrinsky, szef i założyciel Liki24 myśli o dalszym rozwoju działalności. Firma otrzymywała finansowanie m.in. z polskiego kapitału za pośrednictwem Horizon Capital.
Więcej o firmie: Coldrex
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 09.07.2015
Witamina D jest bardzo niedoceniana, dlatego nawet 95% ludzi w Europie ma jej niedobór. Odpowiada ona za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pracę mięśni. Oznacza to, że nasze organizmy nie pracują odpowiednio. Źródłem tej witaminy jest słońce, które od maja do końca wakacji wytwarza tą witaminę. Niestety po lecie sami musimy dostarczyć ją w odpowiedniej ilości. Najskuteczniejsze jest stosowanie suplementów diety, takich jak VITA buer D3, ponieważ zapewniają one całą dzienną porcję tej witaminy w jednej kapsułce.

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.