Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Najlepsza hurtownia budów roboczych

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 10.09.2016
Wszystkich zainteresowanych zakupem nowoczesnej odzieży roboczej bądź też roboczego obuwia zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Proponujemy również bardzo szeroką gamę nowoczesnych akcesoriów ochronnych – rękawic, kasków, gogli, czy też ochrony przed upadkiem z wysokości i więcej. Sprzedajemy tylko i wyłącznie towary pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów, co jest gwarancją ich najlepszej jakości. Naszym Klientom zawsze gwarantujemy przystępne ceny oraz sprawną wysyłkę wszystkich zamówionych towarów. Zamówienia można dokonać online.

Buty robocze

Robocze buty bywają naprawdę różne, możemy natrafić na takie, które są doskonałe jakościowo, ale mają ogromną cenę i nikogo Nanie nie stać, są tez takie, które faktycznie są bardziej atrakcyjne cenowo, ale nie wiemy, jaka jest ich, jakość. Nie da się ukryć, że ta sytuacja jest niezwykle zawiła, bo tak naprawdę albo się na tym znamy albo kupujemy na ślepo. 

Jeśli chcemy tego unikną ci interesują nas większe ilości dobrych butów, najlepszym miejscem będzie ferpol – najlepsza hurtownia butów roboczych. Nie wierzysz? Wejdź na stronę i szybko przekonaj się, jak atrakcyjne ceny oferuje ferpol. Oczywiście, możesz szukać tańszych produktów, ale robisz to na własna odpowiedzialność, bo musisz wiedzieć, że za bardzo niską ceną często kryje się naprawdę kiepska, jakość obuwie. 

Przede wszystkim nie są one bezpieczne i zdrowe dla stopy, wcale nie są wykonane z najlepszych materiałów, a o przemakalności możemy tutaj dużo dyskutować. Dobre buty muszą posiadać wszystkie cechy butów bezpiecznych dla pracownika fizycznego, w tym nieprzemakalność, odporność na działanie substancji itd.
Adres:
M.C.Skłodowskiej 98
WWW:
Kod:
96-100
E-mail:
kontakt@ferpol.pl
Miasto:
Skierniewice
Telefon:
46 832 80 20
GPS     N: 20° 9' 53"     E: 51° 58' 45"

Jak dojechać do firmy Ferpol?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 09.01.2016
Chcesz kupić czapkę, która nie tylko będzie wygodna i dobrze się prezentować, ale także będzie dobra jakościowo, dzięki czemu będziesz mógł ją używać wiele lat? Jeśli tak to...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 19.06.2018
Nasza firma zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnej i amatorskiej odzieży dla fanów i zawodników sztuk walki. W naszej ofercie znajdziecie szereg produktów, które doskonale...
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 21.09.2018
Tombigo to prawdziwy specjalista w dostarczaniu Wam ubrań w nadwymiarowych rozmiarach. Tylko u nas znajdziecie odzież w swoim rozmiarze, niezależnie od tego, jaki on by nie był. Mamy ubrania dla...
Więcej o firmie: Koszule męskie XXL
Strona Aurum Optics

Aurum Optics

Dodano: 03.09.2015
W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania sprzedaży wysokiej jakości okularów zarówno korekcyjnych, progresywnych jak też przeciwsłonecznych, które pochodzą...