Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Najlepsza oferta opakowań w łodzi - tylko od fingerprint.pl

Brak obrazka

Fingerprint.pl

Dodano: 01.10.2019
Finger Print to firma, która wyróżnia się kompleksową obsługą klienta, najwyższym standardem usług, a także spersonalizowanym doradztwem, dzięki czemu precyzyjnie realizuje oczekiwania klientów. Poza podstawową ofertą firmy, którą są nadruki, można zamówić tutaj również wyjątkowe zdobienia wykonywane dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn. Osiągane w ten sposób efekty gwarantują nie tylko wspaniałą estetykę, ale przede wszystkim trwałość. Standard usług wynika przede wszystkim z ogromnego doświadczenia oraz pasji, która jest motorem do działania.
Więcej o firmie: Opakowania łódź

Opakowania łódź

Fingerprint to łódzka drukarnia znajdująca się przy ulicy 28 płk. Strzelców Kaniowskich 56. Wyróżnia ją indywidualne podejście do każdej realizacji, wysoka jakość realizowanych zleceń, jak i utrzymana na podobnie wysokim poziomie obsługa klienta. Do podstawowych usług firmy należy wykonywanie efektownych gadżetów reklamowych, praktycznych opakowań oraz unikalnych kalendarzy.

Projektujemy od podstaw

Opakowania to jedna z głównych gałęzi usług, którą można podzielić na: tworzenie i projektowanie opakowań, makiet, wykrojników oraz ozdabianie, klejenie, nadrukowywanie powstałych produktów. Opakowania łódź przeznaczone są dla różnorodnych branży: od spożywczego, poprzez przemysłowy, farmaceutyczny oraz każdy, który wymaga tego typu pojemników. Opakowania powstają dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, który gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz powstałych zdobień. W ofercie drukarni znajdują się również wykrojniki na różnego rodzaju opakowania o wielu rozmiarach. Do każdego z nich dołączony jest rysunek, na który można nałożyć gotowy projekt.
Adres:
28 PŁK. STRZELCÓW KANIOWSKICH 56
WWW:
Kod:
90-559
E-mail:
biuro@fingerprint.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
609 400 919

Jak dojechać do firmy Fingerprint.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto