Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Dystrybutor win - Vinorama.pl

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 12.05.2017
W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości wina, które pochodzi od różnych, renomowanych producentów między innymi francuskich, włoskich, hiszpańskich. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić wina o sprawdzonym smaku i aromacie. W naszym sklepie zapewniamy również wszystkie akcesoria do wina począwszy od gustownych kieliszków, poprzez noże kelnerskie oraz otwieracze do wina a skończywszy na wyrobach do przechowywania wina jak stojaki, skrzynki.
Więcej o firmie: Zestawy win, Sklep z winem

Zestawy win

W naszym sklepie internetowym zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment wyjątkowych win pochodzących z różnych, winiarskich regionów świata. 

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku dystrybuowania wina, co pozwala nam zapewnić naszym klientom wina pochodzące od uznanych producentów. 

W naszej ofercie posiadamy również wyjątkowe zestawy win, które mogą stanowić doskonały pomysł na prezent lub też mogą być kompozycją, która zostanie podawana gościom podczas różnych wydarzeń, imprez okolicznościowych. Wszystkie zestawy zostały specjalnie stworzone przez naszych specjalistów, dzięki czemu możemy zapewnić między innymi zestaw win medalowych, ekologicznych.

Oferujemy również wina z poszczególnych krajów, jak zestawy win francuskich pochodzących od renomowanych producentów, wina włoskie, czy najbardziej różnorodne pod względem smaku wina hiszpańskie. Naszym klientom zapewniamy również w naszym sklepie fachowe wsparcie w zakresie zarówno doboru poszczególnych odmian wina, jak też zestawów.
Adres:
Sempołowskiej 4
WWW:
Kod:
95-200
E-mail:
sklep@vinorama.pl
Miasto:
Pabianice
Telefon:
42 215 86 02
GPS     N: 19° 20' 34"     E: 51° 39' 21"

Jak dojechać do firmy Vinorama?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto