Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Sklep Flogard z akcesoriami dla kotów

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep zoologiczno-ogrodniczy Flogard ma swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Rydzowej 8. To miejsce gdzie wszyscy posiadacze zwierząt znajdą odpowiednie artykuły dla swoich pupili. Istotną rzeczą jest dbałość sklepu o najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu. Karmy które są sprzedawane w sklepie posiadają rekomendacje autorytetów w dziedzinie żywienia zwierząt. Firmy które są dostawcami kaem i innych artykułów dla zwierząt to najwięksi światowi producenci dbający o to by dostarczana karma była najlepsza.

Akcesoria dla kota

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów zoologicznych. Nasz sklep funkcjonuje od lat na terenie Łodzi. Dostarczamy artykuły zoologiczne przede wszystkim dedykowane kotom.

Posiadamy akcesoria dla kota o wielu zróżnicowanych właściwościach (oferta dostępna na https://flogard.pl/koty/akcesoria-dla-kotow.html). Możecie się Państwo zaopatrzyć u nas w dzwoneczki ułatwiające odnalezienie pupila, proste w instalacji drzwiczki umożliwiające łatwe poruszanie się kota po nieruchomości. Do tego gwarantujemy elastyczne smycze regulowanie, w kategorii Flexi, szereg kosmetyków pielęgnacyjnych, wysokiej jakości transportery przydające się w podróżach z kotem. Gwarantujemy obsługę na faktycznie merytorycznym poziomie, wiele pozytywnych komentarzy od dotychczasowych klientów, a także szybkie sposoby płatności.

Na rynku łódzkim jesteśmy wiarygodną marką zoologiczną, dlatego niczym Państwo nie ryzykujecie podczas nawiązywania współpracy. Zachęcamy do monitorowania naszej oferty, ponieważ niektórych produktów dla kota nie znajdziecie Państwo w innych placówkach podobnego typu.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 15.10.2015

Zdobędziesz wszystko, na czym Ci zależy, o ile pozwolisz sobie na to. Pozbędziesz się ograniczeń, jakie w Tobie drzemią,...

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 23.06.2016
Warto zapoznać się z ofertą firmy HR Partners, jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się podnoszeniem kwalifikacji Państwa pracowników oraz przeprowadzi...
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 10.02.2014
Inwemer oferuje swoich pracowników innym firmom i instytucjom, które potrzebują skorzystać z ich pomocy w określonym zakresie. Ze względu na fakt, iż dysponują kompetentnymi ludźmi z...
Brak obrazka

Keller

Dodano: 02.08.2014
Adwokat K. Keller prowadzi sprawy w wszelakich tematach w zakresie prawnego doradztwa dla ludzi fizycznych jak i spółek. Dzięki szerokiemu doświadczeniu zawodowego a także dużemu zakresowi...