Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Znajdź akcesoria dla psa w sklepie Flogard

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Sklep zoologiczno-ogrodniczy Flogard ma swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Rydzowej 8. To miejsce gdzie wszyscy posiadacze zwierząt znajdą odpowiednie artykuły dla swoich pupili. Istotną rzeczą jest dbałość sklepu o najwyższą jakość sprzedawanego asortymentu. Karmy które są sprzedawane w sklepie posiadają rekomendacje autorytetów w dziedzinie żywienia zwierząt. Firmy które są dostawcami kaem i innych artykułów dla zwierząt to najwięksi światowi producenci dbający o to by dostarczana karma była najlepsza.

Akcesoria dla psa

Flogard to sklep zoologiczno-ogrodniczy na łódzkim Teofilowie. Jest to jeden z najdłużej istniejących sklepów tego typu w okolicy. Bogata oferta oraz duże doświadczenie pozwalają na zaufanie klientów. Od początku głównym celem sklepu było dbanie o zdrowie zwierząt, dlatego dobierając asortyment zawsze głównym kryterium jest skład każdego produktu. To bardzo ważne, aby wybierać tylko odpowiednie produkty dla każdego czworonoga.

W ofercie znajdują się także akcesoria dla zwierząt i produkty przeznaczone do ogrodu. W sezonie zakupić można nasiona kwiatów i warzyw, poza tym w ofercie zawsze są dostępne nawozy i różnego rodzaju donice. Akcesoria dla psa do bardzo ważny dział oferty Flogard (przekonaj się o tym tu - https://flogard.pl/psy/akcesoria-dla-psa.html). Sklep ten posiada naprawdę duży wybór tych produktów, ponieważ psy są najczęściej wybieranymi zwierzętami. Dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo w szczególny sposób.

W sklepie można zakupić między innymi akcesoria odblaskowe, które znacząco wpływają na widoczność psów z większej odległości. Poza tym można zakupić adresówki i ubrania ocieplane.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Keller

Dodano: 02.08.2014
Adwokat K. Keller prowadzi sprawy w wszelakich tematach w zakresie prawnego doradztwa dla ludzi fizycznych jak i spółek. Dzięki szerokiemu doświadczeniu zawodowego a także dużemu zakresowi...
Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 23.06.2016
Warto zapoznać się z ofertą firmy HR Partners, jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która zajmie się podnoszeniem kwalifikacji Państwa pracowników oraz przeprowadzi...
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 15.10.2015

Zdobędziesz wszystko, na czym Ci zależy, o ile pozwolisz sobie na to. Pozbędziesz się ograniczeń, jakie w Tobie drzemią,...

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 10.02.2014
Inwemer oferuje swoich pracowników innym firmom i instytucjom, które potrzebują skorzystać z ich pomocy w określonym zakresie. Ze względu na fakt, iż dysponują kompetentnymi ludźmi z...