Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wzmacniaj swoją kondycję z klubem ImFit

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru takich zestawów ćwiczeń, które można dopasować do wieku, płci a także do stopnia zaawansowania w treningu. Celem ćwiczeń realizowanych w naszym klubie może być poprawa kondycji, wydolności, pozbycie się nadmiaru kilogramów czy też modelowanie, rzeźbienie sylwetki. Gwarantujemy również usługi ze strony personalnych trenerów.

Fitness

Bez wątpienia panuje obecnie moda na wypracowanie bardzo zdrowej sylwetki. W jaki sposób najlepiej osiągnąć pozytywne rezultaty? Warto zgłosić się do naszego klubu sportowego w Łodzi na specjalistycznie przygotowany fitness. Zajęcia fitness proponujemy początkującym i zaawansowanym w treningu fizycznym osobom.

Rozciągamy i wzmacniamy z powodzeniem zdrowie seniorów, pomagamy kobietom w utrzymaniu jędrnej sylwetki przez długie lata, łączymy aeroby z treningiem siłowym, co zapewnia mocne zejście tłuszczu, a do tego poprawę kondycji na dłuższy czas. Mężczyznom sugerujemy natomiast powiązane z działem fitness zajęcia samoobrony Krav Maga.

Nasz klub sportowy wyróżnia merytoryczne przygotowanie, profesjonalna infrastruktura do ćwiczeń, trenerzy personalni wyselekcjonowani, konkurencyjne stawki za karnety. Dla większości naszych klientów fitness okazuje się rozwiązaniem antydepresyjnym pozwalającym zbudować zupełnie nowy, zdrowszy standard życia. Z tego powodu także zapraszam do długoterminowej współpracy.

Sprawdź szczegóły - Fitness w Łodzi
Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od...