Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wspólne spotkania na fitness w klubie

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru takich zestawów ćwiczeń, które można dopasować do wieku, płci a także do stopnia zaawansowania w treningu. Celem ćwiczeń realizowanych w naszym klubie może być poprawa kondycji, wydolności, pozbycie się nadmiaru kilogramów czy też modelowanie, rzeźbienie sylwetki. Gwarantujemy również usługi ze strony personalnych trenerów.

Klub fitness

Proponujemy Państwu współpracę z naszym łódzkim klubem fitness. Organizujemy treningi osobom początkującym i bardziej zaawansowanym w ćwiczeniach fizycznych. Nasz klub fitness przywraca do formy seniorów po chorobach, ujędrnia ciało kobiet po ciąży, pozwala na zbudowanie zdrowej masy mięśniowej mężczyznom, uczy sztuki samoobrony.

Zatrudniamy profesjonalnych trenerów personalnych, którzy chętnie pomogą Państwu wdrożyć się na treningu, dopasują właściwy program zajęć i poprowadzą grupy na światowym poziomie. Nasz klub fitness gwarantuje najlepszy cennik dla klientów lojalnych. Długie chodzenie na zajęcia fitness odbija się w sporych rabatach sięgających nawet dwudziestu procent.

Inne plusy naszego klubu fitness to klasyczna siłownia, dział indoor cycling, squash i usługi wspomagające, np. naciąganie rakiet. Stawiamy głównie na fitness, zróżnicowanie zajęć, niskie ceny. Zapraszamy Państwa serdecznie do wykorzystania wysokich kwalifikacji naszych trenerów personalnych. Zajęcia fitness dają wielką pewność siebie.

Strona www: Klub Fitness IM FIT - Łódź

Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od...