Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wytrzymałość organizmu Twoim atutem!

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru takich zestawów ćwiczeń, które można dopasować do wieku, płci a także do stopnia zaawansowania w treningu. Celem ćwiczeń realizowanych w naszym klubie może być poprawa kondycji, wydolności, pozbycie się nadmiaru kilogramów czy też modelowanie, rzeźbienie sylwetki. Gwarantujemy również usługi ze strony personalnych trenerów.

Siłownia

Prowadzimy popularną siłownię na terenie Łodzi. Siłownia Im Fit zaprasza Państwa na profesjonalne treningi organizowane przez doświadczonych trenerów personalnych. Umożliwiamy ćwiczenia nie tylko na standardowym sprzęcie. Wspieramy trenujących wielowymiarowo i proponujemy dodatkowo dział indoor cycling pozwalający pozbyć się szybko tkanki tłuszczowej.

Do tego dochodzi squash, zajęcia fitness dedykowane mężczyznom i kobietom. Nasza siłownia wyróżnia klientów lojalnym solidnymi rabatami sięgającymi nawet dwudziestu procent. Nasz program lojalnościowy jest najlepszym tego typu w lokalnych siłowniach. Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z naszej infrastruktury bezpłatnie na początku zachęcamy do wypełnienia ankiety na stronie siłowni.

Gwarantujemy pierwsze wejście za darmo. Mamy wielu partnerów zewnętrznych i po uzyskaniu karty członkowskiej uzyskujecie Państwo sporo komercyjnych profitów. Nasi trenerzy personalni są stale do Państwa dyspozycji. Namawiamy gorąco do treningu w naszej profesjonalnej siłowni.

Strona www: Siłownia Im Fit Łódź

Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od...