Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Znajdź swoją motywację z klubem ImFit

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 04.02.2016
W naszym klubie fitness realizujemy zarówno zestawy ćwiczeń fitness jak też kursy tańca. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zapewniają wsparcie przy realizowaniu treningu i możliwość wyboru takich zestawów ćwiczeń, które można dopasować do wieku, płci a także do stopnia zaawansowania w treningu. Celem ćwiczeń realizowanych w naszym klubie może być poprawa kondycji, wydolności, pozbycie się nadmiaru kilogramów czy też modelowanie, rzeźbienie sylwetki. Gwarantujemy również usługi ze strony personalnych trenerów.

Trener personalny

Im Fit to profesjonalny klub sportowy obsługujący ludzi aktywnych fizycznych na terenie Łodzi. Polecamy Państwu nowocześnie wyposażoną, odremontowaną siłownię, zróżnicowany pod względem zajęć dział fitness, indoor cycling, squash. W naszym klubie sportowym pracują również trenerzy personalni zdolni podnieść wydajność każdego treningu.

Każdy trener personalny u nas posiada odpowiednie kwalifikacje, a także potwierdzone osiągnięcia. Wykorzystacie Państwo trenerów personalnych na zajęciach indywidualnych lub grupowych. Nauczycie się lepiej korzystać ze sprzętu, poprawicie codzienny jadłospis, określicie plan treningowy i lepiej się zmotywujecie.

Trener personalny u nas nie tylko doradza. Dochodzi do tego pomiar wagi ciała i niezbędnych wskaźników, analiza poziomu tkanki tłuszczowej, monitorowanie dotychczasowych osiągnięć. Ogólnie otrzymujecie Państwo kompleksową pomoc w zmianie sylwetki. Sylwetki naszych trenerów personalnych przedstawiamy na stronie firmowej. Zapraszamy ostatecznie do kontaktu.

http://imfit.pl/silownia/trenerzy-personalni

Klub Im fit
Adres:
Piłsudskiego 10
WWW:
Kod:
90-368
E-mail:
kontakt@imfit.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 663 96 66
GPS     N: 51° 45' 36"     E: 19° 27' 40"

Jak dojechać do firmy Im Fit?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od...