Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Kompleksowe usługi sprzątania biur - Inwemer

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 27.03.2014
Inwemer to prężnie rozwijająca się firma, gwarantująca usługi na poziomie. Wśród nich klienci znajdą przede wszystkim utrzymywanie czystości na terenie budynku i poza nim. Do tego dochodzi również obsługa techniczna. Dla zainteresowanych, Inwemer oferuje ochronę osób oraz mienia. Zdając sobie sprawę z potrzeby zatrudnienia pracowników na czas określony, zapewnia również wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, dostarczając firmom kompetentnych kandydatów, którymi dysponuje. Szeroki wybór usług to gwarancja znalezienia czegoś dla siebie.

Sprzątanie biur

Usługi sprzątania biur to dla nas niezwykle poważna sprawa. Świadczymy daną usługę profesjonalnie i solidnie, aby klienci czerpali z naszego zaangażowania jedynie przyjemność i szereg korzyści. Nasze sprzątanie odbywa się w regularnych terminach, bądź jednorazowo. Od zawsze sprzątanie biur wymagało czasu, zaangażowania i siły roboczej, ale i doświadczenia. My mamy wszystko co może być potrzebne, dla uzyskania idealnego stanu pomieszczeń biurowych.

Sprzątamy jak dla siebie

Sprzątając biura, robimy to jak dla siebie. Bardzo dobrze wiemy, jak ważny jest porządek w miejscu pracy. Nie chodzi tu jedynie o sam komfort, ale i reakcję klientów oraz gości. Dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, by nasz klient nie powstydził się wyglądu swojego biura.

Usługi dobieramy indywidualnie

Oczywiście sprzątanie to ogólne określenie usługi. Wykonujemy szereg drobnych i bardziej złożonych prac porządkowych, dobierając je za każdym razem indywidualnie, tak aby klient uzyskał i płacił jedynie za to, czego oczekuje.

Zapraszamy na naszą strone internetowa.
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Sprzątanie
GPS     N: 51° 24' 13"     E: 19° 43' 11"

Jak dojechać do firmy Inwemer System?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 10.03.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment najlepszej jakości, oryginalnych urządzeń do produkowania soków w warunkach domowych. Jesteśmy dystrybutorami renomowanego dystrybutora wyciskarek i...
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadząc działalność w zakresie tworzenia ram aluminiowych i drewnianych przeznaczonych do oprawy obrazów, co również mamy w swojej ofercie, dbamy o pełen profesjonalizm, tak aby nasza oferta...
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 27.08.2017
Serwis pozwala w krótkim czasie wybrać artykuł o osobie, która zostanie tym sposobem obdarowana, a także zdjęcie danej osoby. Serwis gazetomania.pl to funkcjonalne narzędzie, które pozwala tak...
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 04.12.2015
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy realizację obsług technicznej przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają...
Więcej o firmie: Kraków, Szczecin, Radom, Katowice, Radomsko