Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Sprzątanie obiektów medycznych - Inwemer System

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 27.03.2014
Inwemer to prężnie rozwijająca się firma, gwarantująca usługi na poziomie. Wśród nich klienci znajdą przede wszystkim utrzymywanie czystości na terenie budynku i poza nim. Do tego dochodzi również obsługa techniczna. Dla zainteresowanych, Inwemer oferuje ochronę osób oraz mienia. Zdając sobie sprawę z potrzeby zatrudnienia pracowników na czas określony, zapewnia również wykwalifikowanych pracowników tymczasowych, dostarczając firmom kompetentnych kandydatów, którymi dysponuje. Szeroki wybór usług to gwarancja znalezienia czegoś dla siebie.

Sprzątanie szpitali

Inwemer to przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 1992 roku. Firma specjalizuje się w różnorodnych usługach wspierających. Nasze szczególne pole działania to praca tymczasowa, utrzymanie czystości i ochrona mienia. 

Świadczymy też profesjonalną obsługę techniczną. Sprzątanie szpitali to jeden z ważniejszych elementów naszej oferty. W ramach właśnie tej usługi pracownicy Inwemer dostarczają kompleksowej obsługi obiektów medycznych. Obejmuje ona regularne sprzątanie pomieszczeń szpitalnych wraz z uzupełnianiem środków czystości. Dodatkowo dochodzą do tego różnego rodzaju prace porządkowe i specjalistyczne. Nie należy zapominać o tym, że sprzątanie szpitali to także troska o ich otoczenie. Tym także się zajmujemy. 

Oferta Inwemer na tym polu jest szeroka i elastyczna. 

http://www.inwemer.pl/oferta/utrzymanie-czystosci/obiekty-medyczne-i-szpitale

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami różnego rodzaju. Mamy dla nich różnego typu rozwiązania, które są projektowanie indywidualnie, aby sprostać różnym potrzebom. Krótko mówiąc, Inwemer to profesjonalizm w przyjaznej Klientowi formie.
Inwemer System sp. z o.o.
Adres:
Sulejowska 45
WWW:
Kod:
97-300
E-mail:
dzialhandlowy@inwemer.pl
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Telefon:
42 637 40 52
Fax:
42 636 36 87
Sprzątanie
GPS     N: 51° 24' 13"     E: 19° 43' 11"

Jak dojechać do firmy Inwemer System?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 04.12.2015
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy realizację obsług technicznej przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają...
Więcej o firmie: Kraków, Szczecin, Radom, Katowice, Radomsko
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 27.08.2017
Serwis pozwala w krótkim czasie wybrać artykuł o osobie, która zostanie tym sposobem obdarowana, a także zdjęcie danej osoby. Serwis gazetomania.pl to funkcjonalne narzędzie, które pozwala tak...
Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 10.03.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment najlepszej jakości, oryginalnych urządzeń do produkowania soków w warunkach domowych. Jesteśmy dystrybutorami renomowanego dystrybutora wyciskarek i...
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi w ramach sprzedaży wysokiej jakości obuwia dla dzieci w różnym...