Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Okna z aluminium od producenta - Kapica

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 17.09.2020
Kapica to Polski producent okien i drzwi z PVC, aluminium oraz drewna. Firma kontynuuje rodzinne tradycje z tej branży sięgające kilkudziesięciu lat wstecz. Obecnie zakład Kapica posiada ogromną halę produkcyjną z nowoczesnymi maszynami i zatrudnia około 150 pracowników. To wszystko pozwala jej oferować starannie wykonane okna i drzwi o bardzo wysokiej jakości, a do tego funkcjonalne i zapewniające izolację akustyczną czy termiczną. Okna i drzwi Kapica znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju, ale i za granicą, co jest potwierdzeniem jakości produktów.

Okna aluminiowe

Główną zaletą okien aluminiowych oferowanych przez firmę Kapica.pl jest doskonała izolacja ciepła wewnątrz pomieszczeń. To zapewnia oszczędności w ogrzewaniu. 

Poza tym nasze okna aluminiowe doskonale ochronią przed hałasem i złą pogodą. Mają też wąskie ramy, dlatego wpuszczają do pomieszczeń znacznie więcej światła niż inne. Posiadają również liczne i cały czas unowocześniane zabezpieczenia, dlatego są trudne do sforsowania przez włamywaczy.  

Nasze okna aluminiowe są również bardzo trwałe i nie potrzebują skomplikowanej konserwacji. Ich cechą charakterystyczną jest natomiast łatwość i płynność otwierania oraz zamykania. Są również bardzo uniwersalne i dostępne w wielu kolorach. Łatwo jest je dopasować do struktury murów oraz do stylu domu lub mieszkania. Można je tworzyć w dowolnych kształtach i nie jest problemem ich wielkoformatowy charakter. Bardzo dobrze sprawdzaja się także w czasie swobodnego konfigurowania z innymi elementami. Choćby przesuwanymi drzwiami wejściowymi lub ogrodami zimowymi.
KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....