Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Stolarka okienna od producenta

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 17.09.2020
Kapica to Polski producent okien i drzwi z PVC, aluminium oraz drewna. Firma kontynuuje rodzinne tradycje z tej branży sięgające kilkudziesięciu lat wstecz. Obecnie zakład Kapica posiada ogromną halę produkcyjną z nowoczesnymi maszynami i zatrudnia około 150 pracowników. To wszystko pozwala jej oferować starannie wykonane okna i drzwi o bardzo wysokiej jakości, a do tego funkcjonalne i zapewniające izolację akustyczną czy termiczną. Okna i drzwi Kapica znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju, ale i za granicą, co jest potwierdzeniem jakości produktów.

Producent okien

Kapica, producent okien, to firma, która została założona przez Juliusa Kapitza w 1928 roku po uzyskaniu przez niego tytułu czeladnika stolarskiego. Pierwszy zakład stolarski powstał w Grodzisku. Na przestrzeni lat intensywnie się rozwija, uzyskując tytuł mistrza stolarskiego i poszerzając usługi. W 1966 przekazuje zakład synowi Jerzemu. Daje to początek rodzinnej historii firmy, ponieważ w dalszej kolejności stery obejmie wnuk założyciela.  

Jerzy rozszerza ofertę o produkcję okien zespolonych. Później zostają wprowadzone drzwi drewniane, a ostatecznie również PCV. Produkcja okien wymaga nie tylko dostępu nowoczesnych maszyn, ale przede wszystkim kompetentnych operatorów maszyn. Kapica łączy zarówno element rzemieślniczej precyzji, jak i technologicznych rozwiązań. Dzięki temu produkowane okna i drzwi są estetyczne, trwałe i niezawodne. W ten sposób zyskują uznanie klientów i pozytywne opinie. Oferta wciąż się poszerza, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla szerokiego grona odbiorców.Można się z nią zapoznać na stronie kapica.pl.
KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...