Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Kominek z technologią czystej szyby

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych. Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą hybrydowe kominki na drewno i pellet. Są to innowacyjne urządzenia spełniające unijne wymagania co do emisji spalin.

Nasza oferta

Produkujemy przyjazne środowisku hybrydowe kominki na drewno i pellet. Ponadto sprzedajemy materiały budowlane i kotły centralnego ogrzewania. Zajmujemy się również dystrybucją drewna i pelletu na terenie całej Polski.

Kominek z czystą szybą

Hector Air S TURBO należy do najwyższej klasy kominków. Jego nowoczesna konstrukcja umożliwiła zagwarantowanie czystej szyby, co czyni kominek ekskluzywnym elementem wystroju wnętrza. Osadzaniu się niechcianych zanieczyszczeń zapobiega podwójna kurtyna powietrza, która jest innowacyjnym rozwiązaniem na rynku. Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem jest doprowadzanie powietrza w sześciu miejscach. Zapewnia to stały dopływ powietrza do komory spalania i łatwość w jego regulacji. Jego sprawność cieplna wynosi 83%. Technologia czystej szyby opisana dokładniej na tej stronie.

Maksymalna moc kominka wynosi aż 20kW. Pozwala to ogrzać dom o powierzchni do 200 m2. Kominek nie posiada rusztu, dzięki czemu nie występują problemy z niewielkim lub zerowym dopływem powietrza do komory spalania. Popiół jest automatycznie usuwany po tygodniu, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni tego robić własnoręcznie. Kominek przeznaczony jest do spalania takich paliw jak: drewno liściaste, brykiet drzewny, pellet drzewny. Może być również wykorzystywany w domach z rekuperacją. Zapraszamy do zakupu kominka.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych....
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej...