Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Kominki z płaszczem wodnym od Iwona Pellets

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 30.12.2020
Iwona Pellets - o firmie

Nasza firma działa na rynku już od 2014 roku. Jednak wywodzi się ona z grupy IWONA, która działa już od lat osiemdziesiątych. Jesteśmy nowoczesną firmą produkującą hybrydowe kominki na drewno i pellet. Są to innowacyjne urządzenia spełniające unijne wymagania co do emisji spalin.

Nasza oferta

Produkujemy przyjazne środowisku hybrydowe kominki na drewno i pellet. Ponadto sprzedajemy materiały budowlane i kotły centralnego ogrzewania. Zajmujemy się również dystrybucją drewna i pelletu na terenie całej Polski.

Kominki z płaszczem wodnym

Kominki z płaszczem wodnym oferowane przez Iwona Pellets to absolutny hit ostatniego czasu! Podbiły serca sporej ilości klientów nie tylko ze względu na piękny wygląd i wyjątkowo wysoką jakość wykonania, ale również dzięki niewysokiej, konkurencyjnej cenie! Dlaczego ludzie tak kochają ten typ kominków?

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę przede wszystkim na fakt, że kominek z płaszczem wodnym to produkt o charakterze nowoczesnym. Stanowi niepodważalną alternatywę dla klasycznych modeli. Jest wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie niepowtarzalny, domowy i ciepły klimat swojego lokum, a przy okazji także lubią czystość, ład i porządek. Kominek tego typu jest łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki czemu tak wiele osób się na niego decyduje. Wysoka jakość materiałów, z których jest wykonany zachęca jeszcze bardziej, gdyż dzięki niej kominek ten będzie służył właścicielom przez długie lata.

Naprawdę warto sprawdzić tę propozycję od Iwona Pellets! Niech to będzie podróż w nowoczesność i przytulność.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 27.10.2016

MCM Project jest firmą działającą w branży budownictwa hal stalowych. Od lat prowadzi działalność na polskim rynku, ale świadczy usługi dla firm z kraju jak i zagranicy. Specjalizuje się...

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 10.08.2016
Nasza firma posiada doświadczenie na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług z zakresu zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. W naszej...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 12.12.2016

W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowania zarówno wysokiej jakości a także nowoczesnych wykładzin. W naszej firmie...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 21.11.2014
Pulako to firma wywodząca się z Krakowa, zajmująca się montażem posadzek w kategorii betonowej, polimerowej oraz żywicznej. Obsługujemy wiele obiektów produkcyjnych, handlowych lub sportowych....