Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Strona Laryngologia - informacje dla pacjenta

Do najbardziej powszechnych przypadłości zaliczamy zapalenie zatok, nawracające infekcje gardła, ból i zatykanie się ucha oraz trudności w oddychaniu. Po rozpoznaniu przyczyn choroby lekarz proponuje odpowiednie leczenie farmaceutyczne lub chirurgiczne. Precyzyjna diagnostyka za pomocą endoskopu pozwala wykryć z dużą dokładnością przyczynę i charakter choroby. Zabiegi, które są często wykonywane to m.in operacje przegrody nosowej, zatok, ślinianek czy krtani. Odpowiednio przeprowadzone leczenie likwiduje lub znacznie zmniejsza uciążliwą dolegliwość, poprawiając komfort i jakość życia pacjenta.

Przed wybraniem się do lekarza warto zrobić rozeznanie wśród dostępnych gabinetów laryngologicznych, zapoznać się z ich ofertą i metodami pracy. Jednym z miejsc wartych uwagi jest ośrodek proclinic, znajdujący się we Wrocławiu. Wysoce wyszkolona kadra doświadczonych specjalistów, doskonałe wyposażenie gabinetu i nowoczesne metody pracy, sprawiają, że zostaniemy potraktowani w pełni profesjonalnie. Choroby jakie są leczone w klinice to m.in. przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa, zatok i gardła, przerost trzeciego migdałka, kamica ślinianek, zapalenie ucha środkowego, zawroty głowy i szumy uszne a także guzy szyi. Zarówno nagłe jak i przewlekłe dolegliwości są dokładnie diagnozowane i leczone. Każdy przypadek jest poprzedzany obszernym wywiadem, a następnie badany kompleksowo przy użyciu fachowego sprzętu. Klinika stosuje również bezinwazyjną metodę leczenia chrapania przy użyciu lasera, która odznacza się wysoką skutecznością i szybkim działaniem. Więcej informacji na temat ośrodka znajdziemy na stronie internetowej gabinetu ProClinic.