Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Nadawanie i obsługa korespondencji - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 22.05.2021
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje usługi kurierskie, przekazując przesyłki od drzwi do drzwi. Ponadto zapewnia pomoc biurową. Usługi te mają na celu wesprzeć w prowadzeniu biura, wykonywaniu podstawowych czynności biurowych, załatwianiu spraw formalnych, nadawaniu korespondencji i robieniu zakupów. Firma dba o profesjonalizm i zaangażowanie ze strony swoich pracowników.

Korespondencja

Przepływ informacji, jak i dokumentów jest podstawą działalności Naszej firmy. Usługa taka jak obsługa korespondencji wygląda następująco: odbieramy od Klienta listy zawsze o stałej, uzgodnionej godzinie. Następnie nadajemy je w Urzędzie Pocztowym. Bez znaczenia jest to, czy Klient ma umowę z Pocztą Polską, czy okleja listy znaczkami.

Dwie książki nadawcze

Przy tej konkretnej usłudze obowiązują dwie książki nadawcze. Jednego dnia korespondencja zabierana jest z pierwszą książką, by w następnym dniu pierwsza książka nadawcza została zwrócona, a zabrana została korespondencja z drugą książką.

Możliwość rozszerzenia usługi

Istnieje również możliwość rozszerzenia usługi. Polega to na oklejeniu znaczkami, stemplowaniu i wpisywaniu do książki nadawczej listów poleconych. W zależności od tego, na co zdecydują się Nasi Klienci, oczekiwać oni mogą, że każde zlecenie zostanie zrealizowane w terminie i że wszystko zostanie zrobione bez pominięcia jakiegokolwiek szczegółu.

https://licki.pl/serwis-biurowy/nadawanie-korespondencji/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy...

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 04.08.2018
Działamy na rynku transportu osób, gdzie flota nowoczesnych samochodów, które posiadamy jako doświadczona firma na rynku transportowym pozwala nam zapewnić zarówno usługi wykonywane w sposób...
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom...

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 12.04.2017
Działamy na rynku sprzedaży samochodów, co w naszej firmie realizujemy jako autoryzowany sprzedawca samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które dotyczy między innymi...