Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Dostarczenie ofert przetargowych - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 22.05.2021
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje usługi kurierskie, przekazując przesyłki od drzwi do drzwi. Ponadto zapewnia pomoc biurową. Usługi te mają na celu wesprzeć w prowadzeniu biura, wykonywaniu podstawowych czynności biurowych, załatwianiu spraw formalnych, nadawaniu korespondencji i robieniu zakupów. Firma dba o profesjonalizm i zaangażowanie ze strony swoich pracowników.

Przesyłki kurierskie

Kiedy chodzi o usługi kurierskie, to zajmujemy się nie tylko dostarczaniem przesyłek ekspresowych i standardowych. Również dostarczamy oferty przetargowe, ponieważ cały czas chcemy spełniać wszystkie oczekiwania Klientów i odpowiadać na ich potrzeby. W związku z tym, w obrębie specjalizacji jaką są przesyłki kurierskie zajmujemy się jeszcze tym zadaniem.

Dostarczenie do konkretnej instytucji

Ofertę przetargową dostarczamy do konkretnie wyznaczonej instytucji. Mało tego, nie tylko dostarczamy samą przesyłkę, ale jeszcze i reprezentujemy Klienta w trakcie otwarcia ofert przetargowych, jeśli tylko będzie mieć takie życzenie.

Oferta przetargowa dostarczona o czasie

Gwarantujemy dostarczenie oferty o czasie. Nawet porą zimową, kiedy warunki są szczególnie trudne, zobowiązujemy się do tego. Wówczas to kurier wyjeżdża dzień wcześniej i nocuje w mieście, w którym ma dostarczyć ofertę. Potwierdzeniem punktualności jest podpisany przez odbiorcę list przewozowy.

licki.pl/przesylki-kurierskie/przesylki-kurierskie/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 12.06.2016

Szkoła jazdy Extreme to doświadczenie i kompetencje, które pozwolą Ci na sprawne zdanie egzaminu prawa jazdy. Działamy w centrum Łodzi oferując kursantom...

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy...

Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Grupa Krotoski-Cichy to firma, która stanowi gwarancję jakości i profesjonalizmu w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalnością jest sprzedaż samochodów, którą prowadzimy w 19 autoryzowanych...
Więcej o firmie: Dealer samochodów