Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Sprawdź ofertę na prawo jazdy

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 02.07.2016

Oferta naszej szkoły jazdy obejmuje kursy na prawo jazdy kategorii A, prawo jazdy kategorii A1, prawo jazdy kategorii A2, prawo jazdy kategorii B, prawo jazdy kategorii B1, prawo jazdy kategorii B+E, prawo jazdy kategorii C1, prawo jazdy kategorii C, prawo jazdy kategorii C+E, prawo jazdy kategorii D, wózki jezdniowe, taksówkarza, instruktora nauki jazdy, kierowcę zawodowego. Nauka na kierowcę zawodowego obejmuje kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyśpieszoną, kwalifikację uzupełniającą oraz szkolenia okresowe.

Kursy na prawo jazdy Łódź

Posiadanie prawa jazdy jest w dzisiejszych czasach absolutną koniecznością. Żeby jednak je posiadać trzeba spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest udział w dobrym kursie na prawo jazdy kat. B w Łodzi, jaki oferuje M.Bajon, a drugim jest zdanie egzaminu po zakończeniu wspomnianego kursu. 

I tak, żeby zdać egzamin na prawo jazdy też trzeba spełnić dwa warunki. Jednym z nich jest odpowiednie przygotowanie siebie, czyli czerpanie z kursu, nauka i kodowanie zawartych na kursie informacji. Druga kwestia to wybór odpowiedniego właśnie instruktora. Ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ dobry instruktor może naprawdę dobrze przygotować, podczas gdy słaby, nie wykształci w kursancie odpowiednich nawyków. 

Taką dobrą szkołę jazdy można znaleźć między innymi w Łodzi. To wspomniana firma MBajon. Firma, która już prawie dwadzieścia pięć lat kształci przyszłych kierowców. A tak duże doświadczenie na pewno świadczy o trwającym już wiele lat zaufaniu społecznym i doskonałym umiejętnościom instruktorów, którzy skutecznie przygotowują swoich kursantów do zdania egzaminu. A zdawalność po tej szkole jest niezwykle wysoka, więc warto się tym zainteresować.

Auto szkoła M Bajon
Adres:
Wojska Polskiego 55/61
WWW:
Kod:
91-432
E-mail:
mbajon@interia.eu
Miasto:
Łódź
Telefon:
426406660
Tel. kom.:
509260212
Szkoła nauki jazdy, Samochód, Auto szkoła, Szkolenia kierowców
GPS     N: 19° 28' 44"     E: 51° 47' 21"

Jak dojechać do firmy Auto szkoła M Bajon?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 04.08.2018
Działamy na rynku transportu osób, gdzie flota nowoczesnych samochodów, które posiadamy jako doświadczona firma na rynku transportowym pozwala nam zapewnić zarówno usługi wykonywane w sposób...
Strona Licki

Licki

Dodano: 22.05.2021
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje...
Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 21.05.2015

Wszystkie alkomaty dostępne w sklepie Alkotestery.com to wysokiej jakości produkty posiadające gwarancję producenta i zapewniające dokładność wykonywanych pomiarów. Alkomaty...

Więcej o firmie: Alkomaty z atestem, Alkomaty
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 12.04.2017
Działamy na rynku sprzedaży samochodów, co w naszej firmie realizujemy jako autoryzowany sprzedawca samochodów marki Kia. Posiadamy doświadczenie na rynku, które dotyczy między innymi...