Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Kajaki górskie dla każdego

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 18.04.2019
M-canoe to firma zajmująca się organizacją wyjazdów sportowych. Już od 2010 roku wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy dbają o to, by uczestnicy organizowanych przez nich wypraw cieszyli się wysokiej jakości sportową rozrywką, bezpiecznie i w świetnym towarzystwie. Usługi m-canoe są zróżnicowane, łączy je jednak profesjonalizm czuwającego nad wszystkim zespołu. M-canoe organizuje wyjazdy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych - zaprasza wszystkich, którzy cenią aktywny wypoczynek.
Więcej o firmie: Kajaki górskie, Rafting soca

Kajaki górskie

Kajakarstwo to jeden z ulubionych sportów wodnych. Większość uprawiających go osób ogranicza się do niespiesznego przemierzania spokojnych wód jezior bądź nizinnych rzek. Na poszukujących nowych wrażeń czekają jednak kajaki górskie. Spływy organizowane w całej Europie stanowią okazję do rozwinięcia kajakarskich umiejętności i przeżycia ogromnej przygody.

M-canoe.pl zachęca swoich klientów do aktywnego zdobywania kolejnych zdolności. Można to zrobić podczas kursów organizowanych na górskich rzekach kontynentu (oferta dostępna jest na https://www.m-canoe.pl/kajaki). Poszczególne z ich odcinków różnią się stopniem trudności, zatem uczestnikom nie grozi nuda. Przeciwnie, wchodzenie na kolejne poziomy trudności pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Ambitnie rozwija się umiejętności, jednocześnie spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Specjalistyczne kajaki górskie wykonane są z tworzyw sztucznych i wymagają praktyki w radzeniu sobie na silnym nurcie. Uczestnicy bez doświadczenia mogą zacząć przygodę z kajakarstwem od modeli pneumatycznych. Są idealne, jeżeli liczy się na przyjemne i bezstresowe przemierzanie rzeki.

M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 03.04.2016
W ramach oferty naszego warszawskiego gabinetu zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości zabiegi kosmetologiczne i estetyczne realizowane przy zastosowaniu najwyższej jakości lasera diodowego,...
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 27.03.2016
W ramach oferty naszego centrum medycznego działającego na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości usługi medyczne. Zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową opiekę...
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 04.08.2018
Działamy na rynku transportu osób, gdzie flota nowoczesnych samochodów, które posiadamy jako doświadczona firma na rynku transportowym pozwala nam zapewnić zarówno usługi wykonywane w sposób...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 15.03.2016
Działamy na terenie największych miast w całej Polsce, gdzie w naszym salonach możemy zapewnić naszym klientom wykonanie zabiegów zarówno estetycznych a jednocześnie laserowych, które...