Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wypoczynek na spływie raftingowym

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 18.04.2019
M-canoe to firma zajmująca się organizacją wyjazdów sportowych. Już od 2010 roku wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy dbają o to, by uczestnicy organizowanych przez nich wypraw cieszyli się wysokiej jakości sportową rozrywką, bezpiecznie i w świetnym towarzystwie. Usługi m-canoe są zróżnicowane, łączy je jednak profesjonalizm czuwającego nad wszystkim zespołu. M-canoe organizuje wyjazdy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych - zaprasza wszystkich, którzy cenią aktywny wypoczynek.
Więcej o firmie: Kajaki górskie, Rafting soca

Rafting soca

Aktywny, świetny wypoczynek podczas spływu kajakowego w Alpach, zarówno na rzekach Austrii jak i Słowenii. Firma m-canoe to profesjonalna i z doświadczeniem 7 - letnim firma, której oferta jest zachęcająca. Doświadczona kadra, świetny sprzęt i niezwykłe krajobrazy to cechy wyróżniające wyjazdy organizowane przez firmę.

Wyjazdy organizowane są od maja do września w czasie weekendów, ale również tygodniowych wyjazdów. Jedne z piękniejszych wypadów to Słowenia i rafting na rzece Soca. M-canoe oferuje świetne i nowoczesne pontony, małe, 2-3 osobowe. Podczas spływu zapewnione jest szkolenie przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów personalnych. Towarzyszą oni uczestnikom raftingu pełniąc rolę również ratowników i organizatorów codziennych rozrywek. W ofercie i w cenie: noclegi w hostelach, wyżywienie,dojazd, ubezpieczenie, specjalistyczny sprzęt i odzież.

Spływy raftingowe np. po rzece Soca to doskonały sposób na chwilę wytchnienia, zapomnienia od obowiązków codziennego życia, to radość, adrenalina, piękna i dzika przyroda na wyciągnięcie ręki!

M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Licki

Dodano: 26.06.2014
Licki świadczy szeroki zakres usług skoncentrowanych na transporcie krajowym i zagranicznym, w którym wykorzystuje przystosowane samochody, a także kompetentnych kierowców. Dodatkowo oferuje...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...