Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Wypoczynek na spływie raftingowym

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 18.04.2019
M-canoe to firma zajmująca się organizacją wyjazdów sportowych. Już od 2010 roku wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy dbają o to, by uczestnicy organizowanych przez nich wypraw cieszyli się wysokiej jakości sportową rozrywką, bezpiecznie i w świetnym towarzystwie. Usługi m-canoe są zróżnicowane, łączy je jednak profesjonalizm czuwającego nad wszystkim zespołu. M-canoe organizuje wyjazdy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych - zaprasza wszystkich, którzy cenią aktywny wypoczynek.
Więcej o firmie: Kajaki górskie, Rafting soca

Rafting soca

Aktywny, świetny wypoczynek podczas spływu kajakowego w Alpach, zarówno na rzekach Austrii jak i Słowenii. Firma m-canoe to profesjonalna i z doświadczeniem 7 - letnim firma, której oferta jest zachęcająca. Doświadczona kadra, świetny sprzęt i niezwykłe krajobrazy to cechy wyróżniające wyjazdy organizowane przez firmę.

Wyjazdy organizowane są od maja do września w czasie weekendów, ale również tygodniowych wyjazdów. Jedne z piękniejszych wypadów to Słowenia i rafting na rzece Soca. M-canoe oferuje świetne i nowoczesne pontony, małe, 2-3 osobowe. Podczas spływu zapewnione jest szkolenie przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów personalnych. Towarzyszą oni uczestnikom raftingu pełniąc rolę również ratowników i organizatorów codziennych rozrywek. W ofercie i w cenie: noclegi w hostelach, wyżywienie,dojazd, ubezpieczenie, specjalistyczny sprzęt i odzież.

Spływy raftingowe np. po rzece Soca to doskonały sposób na chwilę wytchnienia, zapomnienia od obowiązków codziennego życia, to radość, adrenalina, piękna i dzika przyroda na wyciągnięcie ręki!

M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy...
Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018

Hotel Astor to obiekt noclegowy o wysokim standardzie. Położony jest w Jastrzębiej Górze, w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości. Zlokalizowany jest zaledwie 100 metrów od...

Strona Vinorama

Vinorama

Dodano: 12.05.2017
W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment najwyższej jakości wina, które pochodzi od różnych, renomowanych producentów między innymi francuskich, włoskich, hiszpańskich....
Więcej o firmie: Zestawy win, Sklep z winem
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 15.10.2015

Zdobędziesz wszystko, na czym Ci zależy, o ile pozwolisz sobie na to. Pozbędziesz się ograniczeń, jakie w Tobie drzemią,...