Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Medycyna

Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 19.08.2016
W ramach oferty naszej kliniki stomatologicznej jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie dysponując zarówno nowoczesny m sprzętem zarówno diagnostycznym a jednocześnie dentystycznym pozwala nam również zapewnić świadczenie usług na wysokim poziomie. W naszej klinice posiadamy zespół specjalistów, którzy są w stanie zapewnić leczenie zarówno w ramach zachowawczej jak też estetycznej stomatologii.

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.