Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Medycyna

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 05.07.2019
Salvemedica to klinika znajdująca się zarówno w Łodzi. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną z wielu różnych kategorii zdrowia. Przykładowe usługi, które realizuje Salvemedica, dotyczą leczenia niepłodności, ginekologii, endokrynologii, a także spraw związanych ze zdrowiem mężczyzny. W tej klinice medycyny znajduje zatrudnienie świetna kadra specjalistów, która do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Jeśli chce się zadbać o swoje zdrowie to zapoznanie się z możliwościami Salvemedica to doskonały pomysł.

Laryngologia - informacje dla pacjenta

Laryngologia jest działem medycyny zajmującym się rozpoznawaniem i leczeniem chorób ucha, nosa, gardła, krtani i zatok. W przypadku dolegliwości dotyczących któregoś z wymienionych narządów niezbędna jest wizyta u laryngologa, który postawi diagnozę i przystąpi do leczenia choroby.