Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Drut czarny

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wykorzystanie  najnowszych technologii. W naszej firmie zapewniamy również szeroki asortyment wyrobów z drutów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić szeroki asortyment drutów czy wyrobów z drutów a także sprawne realizowanie poszczególnych zamówień.

Drut czarny

Zapewniamy w naszej firmie realizowanie usług zarówno produkowania a także dystrybuowania wysokiej jakości wyrobów z rynku drutu a także wyrobów z drutu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, które pozwala nam gwarantować naszym klientom wykonanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług na każdym etapie współpracy. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić wyroby z drutu realizowane na standardowych warunkach a także wykonujemy również indywidualne zamówienia. Pozwala to zapewnić drut czarny, który jest w stanie oferować trwałość oraz wypełnianie najlepszych norm produkowania.

Gwarantujemy naszym klientom również wykonanie poszczególnych usług przy produkowaniu dla naszych klientów zarówno sprawnie a także terminowo na każdym etapie współpracy. Jednocześnie oferujemy naszym klientom obsługę zarówno klientów krajowych a także zagranicznych przy zapewnianiu naszym klientom najwyższych standardów obsługiwania w zakresie zarówno sprzedażowym a także technologicznym.

Wejdź na stronę www.metalurgia.pl/druty/druty-gole/druty-twarde-nw-ze-stali-niskoweglowej by poznać szczegóły techniczne naszych wyrobów!

Metalurgia S.A.
Adres:
ul. Świętej Rozalii 10/12
WWW:
Kod:
97-500
E-mail:
metalurgia@metalurgia.pl
Miasto:
Radomsko
Tel. kom.:
+48 44 685 41 66
Wyroby hutnicze
GPS     N: 51° 44' 51"     E: 19° 30' 25"

Jak dojechać do firmy Metalurgia S.A.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację,...