Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Gwoździe ciesielskie

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących wykonania produkowania drutów oraz wyrobów z drutów. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wykorzystanie  najnowszych technologii. W naszej firmie zapewniamy również szeroki asortyment wyrobów z drutów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić szeroki asortyment drutów czy wyrobów z drutów a także sprawne realizowanie poszczególnych zamówień.

Gwoździe ciesielskie

Zajmujemy się w naszej firmie w realizowaniu zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług przy produkowaniu wysokiej jakości drutu. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie wyrobów zgodnych z najnowszymi trendami rynkowymi. Jednocześnie w naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie wyrobów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zapewniamy wykonanie między innymi takich wyrobów jak gwoździe ciesielskie, które realizowane są w nowoczesnym parku produkcyjnym.

Pozwala nam to oferować wyroby realizowane z najlepszych surowców a także gwarantujących odporność na działanie trudnych warunków atmosferycznych. Nasza firma jest w stanie zapewnić szeroki asortyment różnych rodzajów gwoździ, które mogą być stosowane przy różnego rodzaju pracach budowlanych czy ciesielskich. Jednocześnie nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych zamówień sprawnie i terminowo zarówno dla klientów krajowych a także zagranicznych.

Wejdź na stronę www.metalurgia.pl/gwozdzie/gwozdzie-stalowe/gwozdzie-ciesielskie by poznać szczegóły techniczne produkowanych przez nas gwoździ ciesielskich!

Metalurgia S.A.
Adres:
ul. Świętej Rozalii 10/12
WWW:
Kod:
97-500
E-mail:
metalurgia@metalurgia.pl
Miasto:
Radomsko
Tel. kom.:
+48 44 685 41 66
Wyroby hutnicze
GPS     N: 51° 44' 51"     E: 19° 30' 25"

Jak dojechać do firmy Metalurgia S.A.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 05.03.2014
Firma Soldar już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej fotowoltaice. Wszystkie instalacje wykonujemy samodzielnie i kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość czuwania nad każdym...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 13.06.2014

Przedsiębiorstwo Printor działa na rynku elektronicznym, specjalizując się w produkcji i montażu elektroniki. Nasze produkty trafiają na rozmaite rynki, ad energetyki, przez telekomunikację,...