Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Okna PCV produkowane przez Kapica

Strona Kapica

Kapica

Dodano: 17.09.2020
Kapica to Polski producent okien i drzwi z PVC, aluminium oraz drewna. Firma kontynuuje rodzinne tradycje z tej branży sięgające kilkudziesięciu lat wstecz. Obecnie zakład Kapica posiada ogromną halę produkcyjną z nowoczesnymi maszynami i zatrudnia około 150 pracowników. To wszystko pozwala jej oferować starannie wykonane okna i drzwi o bardzo wysokiej jakości, a do tego funkcjonalne i zapewniające izolację akustyczną czy termiczną. Okna i drzwi Kapica znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju, ale i za granicą, co jest potwierdzeniem jakości produktów.

Okna PCV

Okna od zawsze stanowiły ważny element wyposażenia domu. Będąc źródłem naturalnego światła, jednocześnie są narażone na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego tak ważny jest dobór właściwych okien, które współcześnie stanowią kompleksowe systemy okienne, łączące się ze strukturą ogrzewania domu. Okna PVC-U (https://www.kapica.pl/produkty/stolarka-pcv/) w układzie Schüco Living nie tylko zwiększają izolację cieplną, ale stanowią także piękny estetyczny akcent w architekturze budynku. W doskonały sposób chronią jego mieszkańców przed mrozem, wiatrem i wilgocią. Spełniają europejskie normy dotyczące odporności na włamanie i uszkodzenia, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Dysponują stalowymi okuciami, osadzonymi bardzo głęboko. Dodatkową ochroną jest rozwiązanie zwane zaryglowaniem grzybkowym, zmniejszającym możliwość wyważenia okna. Okna są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo jest wybrać odpowiedni model do architektury budynku. Dotyczy to także bogatej palety klamek i stylowych, eleganckich wykończeń.

KAPICA - okna i drzwi 1928
Adres:
ul. Strzelecka 7
WWW:
Kod:
47­-120
Miasto:
Zawadzkie
Telefon:
77 462 23 70
Producent okien
GPS     N: 51° 48' 20"     E: 19° 19' 20"

Jak dojechać do firmy Kapica?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....