Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Profesjonalna pielęgnacja drzew - pielęgnacja zieleni.pl

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu wycinki drzew, karczowaniu krzaków, koszeniu trawy. Swoje usługi wykonuje na wszystkich terenach, także gęsto zaludnionych, lub centrach miast. Zakład zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy swoim doświadczeniem dają gwarancję skutecznej i rzetelnej pracy. Do realizacji poszczególnych zleceń korzysta z profesjonalnego sprzętu.

Pielęgnacja drzew

Firma APH ARTEX oferuje swoim nowym i dotychczasowym klientom prace dotyczące pielęgnacji drzew, wycinki drzew, frezowaniu pni, rozdrabnianiu gałęzi oraz prace związane z zagospodarowaniem terenów zielonych. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

Formuje korony drzew na nowo

Po przyjęciu zlecenia dokonamy prac związanych z usunięciem obumarłych gałęzi i konarów, na nowo sformujemy korony drzew, a także wykonamy cięcia korekcyjne koron drzew, które znajdują się blisko budynków lub urządzeń technicznych. Natomiast wycinkę obumarłych lub zagrażających życiu drzew dokonujemy metodą sekcyjną, dzięki czemu prace przebiegają w bezpieczny sposób.  Uzyskane podczas wycinki drzew gałęzie rozdrabniamy rębakiem, a uzyskany w ten sposób materiał można przeznaczyć np., na opał lub do ściółkowania. Na Państwa życzenie zaprojektujemy na nowo teren zielony jak i dokonamy jego adaptacji. Jeśli borykają się Państwo z problemem niesfornych drzew serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://www.pielegnacja-zieleni.pl/pielegnacja-drzew/ . Będzie ona dla Państwa bardzo satysfakcjonująca. 
Adres:
Piotrkowska 41/27
WWW:
Kod:
90-410
E-mail:
biuro@pielegnacja-zieleni.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
508 427 800
Tel. kom.:
505 066 998

Jak dojechać do firmy Pielęgnacja Zieleni?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....