Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Podcinanie drzew w łodzi - pielegnacja-zieleni.pl

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu wycinki drzew, karczowaniu krzaków, koszeniu trawy. Swoje usługi wykonuje na wszystkich terenach, także gęsto zaludnionych, lub centrach miast. Zakład zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy swoim doświadczeniem dają gwarancję skutecznej i rzetelnej pracy. Do realizacji poszczególnych zleceń korzysta z profesjonalnego sprzętu.

Podcinanie drzew łódź

Dbałość o drzewa, które rosną na naszych posesjach to bardzo ważna czynność, która ma na celu zapewnić bezpieczeństwo, ochronę drzew oraz poprawić ich estetykę. Dlatego regularnie należy przeprowadzać podcinanie drzew. Łódź jest jednym z wielu miast gdzie świadczone są profesjonalne usługi w tym zakresie. 

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bez wątpienia najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Połamane konary drzew, czy suche gałęzie mogą stanowić zagrożenie. Dodatkowo podcinanie komarów wpływa prawidłowo na wzrost drzewa, a kształtowanie ich koron poprawia estetykę. Czasami zdarza się, że drzewa ulegają chorobom. W tym zakresie także należy zadbać o ich pielęgnację. Wiele osób nie może samodzielnie podjąć się tego typu zadaniom, ponieważ nie posiada odpowiednich narzędzi oraz co najważniejsze wiedzy, w jaki sposób to zrobić, aby zachować bezpieczeństwo. W takich sytuacjach najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnych firm. Firma Artex z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w podcinaniu drzew:http://www.pielegnacja-zieleni.pl/pielegnacja-drzew/. Dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą. Świadczy usługi w zakresie pielęgnowania zieleni, porządkowania terenów oraz ścinaniu drzew. Posiada certyfikat "European Treeworker". 
Adres:
Piotrkowska 41/27
WWW:
Kod:
90-410
E-mail:
biuro@pielegnacja-zieleni.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
508 427 800
Tel. kom.:
505 066 998

Jak dojechać do firmy Pielęgnacja Zieleni?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....