Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Ścinanie drzew - pielęgnacja zieleni

Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 03.07.2018
Firma Kulczyk, funkcjonująca od ponad 20 lat na rynku, specjalizuje się w pielęgnacji zieleni. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Polski, gdzie świadczy usługi między innymi z zakresu wycinki drzew, karczowaniu krzaków, koszeniu trawy. Swoje usługi wykonuje na wszystkich terenach, także gęsto zaludnionych, lub centrach miast. Zakład zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w swojej dziedzinie, którzy swoim doświadczeniem dają gwarancję skutecznej i rzetelnej pracy. Do realizacji poszczególnych zleceń korzysta z profesjonalnego sprzętu.

Ścinanie drzew

Łódzka firma Kulczyk od roku 1996 oferuje na rynku usługi związane z pielęgnacją zieleni, drzew oraz usuwania niepożądanych zarośli i drzew zagrażających otoczeniu. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym parkiem maszyn na użytek własny, jak i dostarcza maszyny i urządzenia niezbędne do przeprowadzania pielęgnacji samodzielnie przez klientów. Firma działa na terenie całego kraju.Firma oferuje kompleksową pomoc przy wycince starych i niebezpiecznych drzew.

Metoda alpinistyczna


Począwszy od uzyskania pozwolenia na wycinkę, poprzez ścinanie drzew metodą standardową albo alpinistyczną, do zutylizowania samego drzewa oraz powstałych podczas pracy odpadów. W trudno dostępnych miejscach do pracy używane są dźwigi i podnośniki koszowe, kierowane przez doświadczony i przeszkolony personel. Oferta dotyczy wszystkich klientów, zarówno indywidualnych zleceniodawców, jak i firm prywatnych i państwowych, czy przedsiębiorstw komunalnych albo grup wyznaniowych.Wgląd w usługi firmy dostępny jest na http://www.pielegnacja-zieleni.pl/scinanie-drzew/gdzie klienci znajdą zakres oferowanych prac, wraz z opisem sposobów ich wykonania.
Adres:
Piotrkowska 41/27
WWW:
Kod:
90-410
E-mail:
biuro@pielegnacja-zieleni.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
508 427 800
Tel. kom.:
505 066 998

Jak dojechać do firmy Pielęgnacja Zieleni?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 09.04.2014
ASD jest firmą która wyspecjalizowała się w zakresie systemów zabezpieczeń i monitoringu. Oferujemy sprzedaż produktów do systemów oraz usługi z nimi związane np. projektowanie i montaż....
Strona Asd

Asd

Dodano: 05.01.2014
Usługi oferowane przez ASD obejmują sprzedaż urządzeń do różnych systemów oraz projektowanie, instalację i serwis tych systemów. ASD działa w branży systemów zabezpieczeń tzn. systemów...
Strona Deante

Deante

Dodano: 20.10.2013
Kilka elementów w naszej łazience świadczy o jej jakości i funkcjonalności. Zaliczymy do nich kabinę prysznicową, umywalkę, baterię łazienkową i dodatkowe elementy wyposażenia. Tylko w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 22.07.2015
Funkcjonalność i trwałość to cechy, które charakteryzują wszystkie te materace, które można zakupić w sklepie sembella.pl. Firma Sembella od wielu już lat utrzymuje się na tym rynku i...