Proszę czekać...
zamknij

Profesjonalna baza firm

W naszym katalogu znajdziesz tylko i wyłącznie firmy, których dane kontaktowe oraz usługi zostały zweryfikowane. Wszelkie zmiany dotyczące firm uzupełniane są na bieżąco!

Widoczność informacji

Konstrukcja serwisu ePortal24.pl pozwala na szybką nawigację i dotarcie do interesujących Cię informacji o firmach. Już dzisiaj dołącz do zadowolonych użytkowników serwisu!

Zaprojektuj wizytówkę

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki specjalnościowej, dodając opis usługi lub produktu, dane kontaktowe oraz zdjęcia!

Firmy w kategoriach

Antyrama - sklep artystyczny Poster-Club

Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadząc działalność w zakresie tworzenia ram aluminiowych i drewnianych przeznaczonych do oprawy obrazów, co również mamy w swojej ofercie, dbamy o pełen profesjonalizm, tak aby nasza oferta była dla klientów atrakcyjna. Kierujemy ją przede wszystkim do wszystkich tych, którzy na co dzień mają cokolwiek wspólnego z plastyką. Naszymi stałymi klientami są przeważnie dekoratorzy wnętrz, a także uczniowie szkół plastycznych, którzy potrzebują dokonać zakupu z naszej bogatej oferty artykułów plastycznych, którą posiadamy w sklepie internetowym.

Antyramy

Sklep który prowadzimy nie od dziś, wyróżnia się przede wszystkim niezwykle bogatym asortymentem. Każdy klient czy to plastyk, student szkoły plastycznej czy może architekt lub dekorator wnętrz, znajdzie dla siebie odpowiednie artykuły plastyczne, jak i bardziej dekoracyjne czy wykończeniowe. Jednym z nich są antyramy Posterclub, niezastąpione przy wykańczaniu rysunków.

Wielokrotny montaż

Nasza antyrama jest skonstruowana w taki sposób, że bez problemu można ją wielokrotnie montować. Dzięki jej pomysłowemu wykonaniu, oprawienie kolejnego rysunku to zaledwie chwila. Wystarczy zatrzasnąć klipsy i gotowe.

Demontaż antyramy

Tak samo jak montaż, tak również demontaż antyramy jest banalnie prosty. Wystarczy odbezpieczyć klipsy, a obie części zarówno tylna jak i szkło czy pleksa rozchodzą się, dzięki czemu można wyjąć ze środka swój rysunek. Kupowane u nas antyramy, przeważnie używane są wielokrotnie, a ich stan kompletnie nie ulega nawet minimalnym zmianom. 
Adres:
Zachodnia 91
WWW:
Kod:
90-402
E-mail:
poster@posterclub.com.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6304878
Fax:
42 6304878
GPS     N: 51° 46' 23"     E: 19° 27' 9"

Jak dojechać do firmy Posterclub?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 10.03.2015
W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment najlepszej jakości, oryginalnych urządzeń do produkowania soków w warunkach domowych. Jesteśmy dystrybutorami renomowanego dystrybutora wyciskarek i...
Więcej o firmie: Wyciskarka, Sokowirówki
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 19.04.2014
Prace na dużych wysokościach to podstawowy profil działania łódzkiej firmy Reverso. Dzięki odpowiednim uprawnieniom zatrudnianych pracowników, predyspozycjom i wyposażeniem firma realizuje...
Więcej o firmie: Mycie okien, Mycie dachów
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 04.12.2015
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy realizację obsług technicznej przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają...
Więcej o firmie: Kraków, Szczecin, Radom, Katowice, Radomsko
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 27.03.2014
Inwemer to prężnie rozwijająca się firma, gwarantująca usługi na poziomie. Wśród nich klienci znajdą przede wszystkim utrzymywanie czystości na terenie budynku i poza nim. Do tego dochodzi...